Kérastase Densifique Densifique Homme

kúra pro zvýšení hustoty vlasů pro muže

2×
Kérastase Densifique Densifique Homme kúra pro zvýšení hustoty vlasů pro muže
Kérastase Densifique Densifique Homme kúra pro zvýšení hustoty vlasů pro muže
Kérastase Densifique Densifique Homme kúra pro zvýšení hustoty vlasů pro muže
Doprava zdarma
30x6 ml
2 523

Kód: KER1852 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Kérastase Densifique Densifique Homme
30x6 ml | 2 523

Popis kosmetiky Kérastase Densifique Densifique Homme

Popis:
Speciální kúra Kérastase Densifique Homme viditelně zvýší hustotu vašich vlasů při pravidelné aplikaci již za 3 měsíce! Tato kúra pomáhá obnovovat funkci kmenových buněk podílejících se na udržení optimální hustoty vlasů. Aktivita kmenových buněk bývá nejčastěji oslabena z důvodu jejich oslabení. V důsledku toho dochází ke zpomalení činnosti vlasového váčku. Pravidelným používáním kúry Kérastase Densifique Homme dochází k opětovnému probuzení spících vlasových váčků. Exkluzivní patentované složení vlasové kúry Kérastase Densifique Homme je podloženo deseti lety výzkumu. Probuďte spící vlasové váčky a získejte tak opět hustou hřívu díky inovativní vlasové kúre Kérastase Densifique Homme!

Účinky:

  • po 10 dnech vlasy získávají pevnost a tvar
  • po 30 dnech dochází ke zvýšení hustoty vlasu
  • po 3 měsících naroste více než 1000 nových vlasů
  • zlepšuje úpravu vlasů

Složení:

  • stemoxydine - vytváří v okolí kmenových buněk prostředí s nízkým obsahem kyslíku, podporuje probuzení spících vlasových váčků
  • vitaminy B3, B5 a B6 - pomáhají vyživovat a podporovat přirozený růst vlasů
  • polymery - okamžitý účinek na hustý vzhled vlasů

Typ vlasů:
Pro vypadávající vlasy.

Jak aplikovat:
Používejte každé ráno a/nebo večer na suché nebo ručníkem prosušené vlasy po dobu 3 měsíců. Otevřete lahvičku a připevněte aplikátor na ampulku. Následně stlačte aplikátor a přípravek naneste na pokožku hlavy. Masírujte pokožku hlavy pro a stimulaci vlasových kořínků a lepší vstřebaní přípravku.

Vlastnosti

Typ vlasů
řídnoucí vlasy a vypadávaní vlasů

O značce Kérastase

Kosmetika Kérastase je jednou z nejluxusnějších značek vlasové péče. Její historie se začala psát v roce 1964, kdy v laboratořích kosmetického giganta L'Oréal vznikla první produktová řada tohoto názvu.

Na vývoji šamponů, kondicionérů, olejů a jiných výrobků značky Kérastase se podílí více než 700 vědců z USA, Číny, Japonska, Brazílie a Indie. Kérastase klade velký důraz na důkladné testování, přičemž spoléhá především na metody in vivo. Hodnotící centrum v Paříži (jediné svého druhu na světě) zaměstnává 60 odborníků, kteří mají k dispozici více než 8 000 dobrovolníků.

Kérastase nabízí speciální přípravky skutečně pro všechny typy vlasů (oslabené, zralé, suché, mastné, normální, vlnité apod.), jež s oblibou používá řada profesionálních kadeřníků. Mezi tváře Kérastase patří například britská supermodelka Kate Moss.