Kérastase Cristalliste Bain Cristallehká šamponová lázeň pro lesk, přirozenost a výživu vlasů

13×
Kérastase Cristalliste Bain Cristal lehká šamponová lázeň pro lesk, přirozenost a výživu vlasů
Kérastase Cristalliste Bain Cristal lehká šamponová lázeň pro lesk, přirozenost a výživu vlasů
250 ml

Kód: KER1119 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Kérastase Cristalliste Bain Cristal
Vlastnosti

Popis:
Excelentní šampon Kérastase Cristalliste navrátí rovnováhu a objem vašim zplihlým jemným vlasům! Díky speciálnímu složení zanechává šampon vlasy zářící v celé své kráse a promění je v objemnou a nadýchanou kštici! Šampon obsahuje účinnou technologii Liquid Light Complex System, která rozpouští přebytečný maz na vlasech a tím dlouhodobě předchází jejich plihnutí a slepování během dne. Šampon dále obsahuje velké množství vitaminů a aminokyselin, které podporují přirozený lesk a třpyt vlasů. Výtažky z rostliny Aloe Vera pronikají hluboko do vlasového vlákna a zajišťují jeho regeneraci. Díky inovativnímu šamponu Kérastase Cristalliste budou vaše vlasy oslnivě zářivé a neuvěřitelně nadýchané po celý den. Neobsahuje sulfáty, parabeny a silikony.

Účinky:

  • dodává vlasům objem
  • odstraňuje přebytečný maz
  • hydratuje a regeneruje
  • zvyšuje lesk vlasů

Složení:

  • technologie Liquid Light Complex System – rozpouští přebytečný maz na vlasech
  • výtažky z Aloe Vera – regenerace
  • aminokyseliny – výživa a lesk vlasů

Typ vlasů:
Vhodné pro jemné vlasy bez objemu.

Jak aplikovat:
Optimální množství šamponu naneste na vlhké vlasy. Pomocí prstů vytvořte pěnu a šampon jemně vpracujte do vlasů i do pokožky hlavy. Poté důkladně opláchněte vodou.

Vlastnosti

Typ vlasů
jemné vlasy
Účinek
lesk a hebkost, výživa
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky

O značce Kérastase

Kosmetika Kérastase je jednou z nejluxusnějších značek vlasové péče. Její historie se začala psát v roce 1964, kdy v laboratořích kosmetického giganta L'Oréal vznikla první produktová řada tohoto názvu.

Na vývoji šamponů, kondicionérů, olejů a jiných výrobků značky Kérastase se podílí více než 700 vědců z USA, Číny, Japonska, Brazílie a Indie. Kérastase klade velký důraz na důkladné testování, přičemž spoléhá především na metody in vivo. Hodnotící centrum v Paříži (jediné svého druhu na světě) zaměstnává 60 odborníků, kteří mají k dispozici více než 8 000 dobrovolníků.

Kérastase nabízí speciální přípravky skutečně pro všechny typy vlasů (oslabené, zralé, suché, mastné, normální, vlnité apod.), jež s oblibou používá řada profesionálních kadeřníků. Mezi tváře Kérastase patří například britská supermodelka Kate Moss.

Recenze Kérastase Cristalliste Bain Cristal13