Kérastase rituály v pohodlí vašeho domova

Self-care. Ať už vnitřní nebo vnější, péče o sebe sama je investicí, která se nám vrátí. V běžném kolotoči práce, schůzek a spěchu na ni občas zapomínáme. Teď ale máme šanci. Zpomalme a začněme se věnovat všemu, na co "nikdy není čas". Meditaci, vzdělávání a relaxaci. Například v podobě zkrášlovacích procedur, na které jsme jindy po práci příliš unavené.

celý text skrýt text

Tým odborníků Kérastase doporučuje 3 specializované domácí rituály, které jsou odměnou pro vaše vlasy a odpočinkem pro vás

Detoxikační rituál

Nejen vaše mysl potřebuje hloubkovou očistu. Vlasy mohou působit mdle a bojovat se zatížením, jestliže přípravkům, které používáte, brání částice znečištění proniknout do hloubky. Dopřejte jim znovuzrození se šetrným hloubkovým čisticím peelingem Kérastase Fusio Scrub Apaisant, zklidňující péčí Kérastase Specifique Masque Hydra-Apaisant a dávkou výživy v Kérastase Ultime L'huile Originale.

celý text skrýt text

Rituál pro jemné vlasy

Jemné vlasy vyžadují osobitý přístup a důkladnou péči, aby získaly pevnost a přirozený objem. Pokud chcete vlasům dodat potřebnou výživu a odolnost a současně docílit hustšího vzhledu, dopřejte jim rituál Densifique (šamponová lázeň Kérastase Densifique Bain Densité + hloubková péče Kérastase Densifique Masque Densité) zakončený speciální termoochrannou péčí pro zpevnění vlákna extra jemných vlasů Kérastase Densifique Sérum Jeunesse.

celý text skrýt text

Antioxidační rituál

Kdy jindy než teď regenerovat vlasy vystavované tolika agresivním externím faktorům? Kérastase Specifique Bain Prévention podporuje zdraví vlasové pokožky a růst nových vlasových vláken, zklidňující maska Kérastase Specifique Masque Hydra-Apaisant dodává hydrataci a intenzivní kúra Kérastase Specifique Aminexil v ampulkách bojuje proti padání a poškození vlasů. Tato kombinace zajišťuje namáhaným vlasům ochranu a obnovení.

celý text skrýt text