Kenzo Totem Yellow toaletní voda unisex

Kenzo Totem Yellow toaletní voda unisex 50 ml
Kenzo Totem Yellow toaletní voda unisex 50 ml
50 ml

Kód: KZO1561 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Kenzo Totem Yellow
Složení

Kenzo Totem Yellow je jedinečná unisexová vůně plná energie a dobré nálady. Její neobyčejně svěží, radostné aroma vás skvěle naladí po celý den. Jedinečný mix citrusových tónů, kůže a dřeva působí velice přitažlivě a podtrhne vaši individuální osobnost. Tato unikátní kontrastní kompozice je skvělou volbou pro nespoutané moderní muže i sebevědomé ženy.

Toaletní voda Kenzo Totem Yellow je inspirovaná dynamikou velkoměsta i nespoutaností a volností přírody. Vůně Totem Yellow je symbolem generace mladých originálních lidí, kteří utvářejí nový kmen. Jejich názory jsou nezávislé a bez předsudků. Milují pocit vzrušení a jejich pohyb je dynamický. Nemají rádi přetvářku a v životě si jdou svojí vlastní cestou. Jsou velice kreativní, užívají si každý okamžik naplno a nepodléhají společenským konvencím. Přidejte se k novému kmenu osobitých mladých lidí také vy!

Kenzo Totem Yellow vás překvapí svojí svěží výbušnou vůní, která je unikáním spojením šťavnatých tónů ovoce a svůdného dřeva. Její aroma zároveň působí lehce, drze a svéhlavě. Tento jedinečný pocit svobody a nespoutanosti si zkrátka zamilujete! Úvodní tóny vůně Kenzo Totem Yellow se otevírají energickým grapefruitem a citronem. Tyto radostné osvěžující tóny se poté snoubí s okouzlující vůní delikátního ledového čaje, šťavnatou broskví a rozkvetlou růží. Živočišný základ vůně je tvořený jedinečnými tóny kůže a vzácného dřeva, jehož hřejivá atmosféra skvěle kontrastuje s osvěžujícími počátečními akordy.

Fialový flakon vůně se žlutými detaily připomíná tvar novodobého totemu. Objevte vaše originální a kreativní já a bavte se každý den od rána do večera s jedinečnou vůní Kenzo Totem Yellow! Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

Složení

Druh vůně
citrusová

O značce Kenzo

Originalita, kreativita a kombinace exotických prvků s odkazy na asijskou kulturu. To je luxusní značka Kenzo, velký hráč ve světě módy i parfémů. Motto značky zní „Pro krásný svět“, a v její tvorbě se dokonale odráží energie, radost, antikonformismus i inspirace přírodou.

Za značkou Kenzo stojí návrhář Kenzo Takada, který se z Japonska odstěhoval do Paříže, kde v roce 1970 otevřel svůj první butik. Pro značku Kenzo je typická kombinace tradičních japonských prvků s evropským stylem a pařížskou elegancí.

Kenzo parfémy jsou přesně takové, jako značka samotná – hravé, barevné a nápadité. Nejoblíbenější Kenzo vůní pro ženy je bezpochyby Flower by Kenzo, jež odpovídá na otázku „jak by asi voněl vlčí mák, kdy nějakou vůni měl?“. Za pozornost stojí také dámská vůně s vanilkovými tóny Kenzo Amour, kolekce originálních vůní Kenzo World nebo vůně L’Eau Kenzo. Muže pro změnu nadchne parfémovaná voda Kenzo Homme.

Recenze Kenzo Totem Yellow