Kenzo Flower by Kenzo

toaletní voda pro ženy 100 ml

Kenzo Flower by Kenzo toaletní voda pro ženy 100 ml
Kenzo Flower by Kenzo toaletní voda pro ženy 100 ml
Kenzo Flower by Kenzo toaletní voda pro ženy 100 ml
Doprava zdarma
100 ml
1 414

Kód: KZO0049 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Kenzo Flower by Kenzo
100 ml | 1 414

Popis parfému Kenzo Flower by Kenzo

Kenzo Flower by Kenzo je dámská vůně vytvořená v roce 2000. V průběhu tří let získala vůně hned dvakrát prestižní ocenění Fifi.

Je to čistá, ale neobvyklá květinová vůně. Parfém spojuje uspěchanou městskou ženu alespoň částečně s přírodou prostřednictvím této jedinečné, něžné vůní. V parfému dominuje jednoduchý, ale velmi působivý akord základních tónů bulharské růže, fialky a rybízu.

Parfém doznívá v moci jemné vůně vanilky a bílého pižma. Odteď, když uvidíte pole vlčího máku, představíte si vůni tohoto parfému, který má ve znaku právě vlčí mák. Vlčí mák, který má jinak neutrální vůni.

Tato rudá květina zakoření doslova všude, a tak se může stát, že vykvete i uprostřed velkoměsta a svou výraznou barvou oživí šeď betonového světa. S vůní Kenzo Flower by Kenzo se tedy doslova stanete onou výjimečnou květinou ve městě, za kterou se všichni otočí.

Složení

Hlava
černý rybíz, hloh, mandarinka, růže
Srdce
fialka, jasmín, opoponax, růže
Základ
kadidlo, pižmo, vanilka
Druh vůně
květinová, orientální

O značce Kenzo

Značka Kenzo vznikla pod záštitou japonského návrháře Kenzo Takady na počátku 70. let v Paříži a ještě v téže dekádě dosáhla ohromujících výsledků. Traduje se, že Kenzo Takada propadl módě díky fashion magazínům svých sester. V „normální“ škole se cítil znuděný a tak se tvrdohlavý japonský mladík vydal za svým cílem i přes značnou nevoli rodiny.

První parfémy Kenzo byly uvedeny na trh teprve roku 1988, dnes jsou však již známé po celém světě. Charakterizuje je především nenapodobitelná vůně a celkově specifický styl. V současnosti patří Kenzo bezesporu mezi významné lifestylové značky, které udávají směr.