Kenzo Flower by Kenzo Poppy Bouquet parfémovaná voda pro ženy

10×
Kenzo Flower by Kenzo Poppy Bouquet parfémovaná voda pro ženy
Kenzo Flower by Kenzo Poppy Bouquet parfémovaná voda pro ženy
50 ml
1 556

3 112 / 100 ml, vč. DPH
Kód: KZO04089 | Skladem
1
Dárek pro vás
K nákupu 100ml vůně z řady Flower by Kenzo vám k vaší objednávce přibalíme praktickou tašku Kenzo.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Kenzo Flower by Kenzo Poppy Bouquet
Složení

Dostat květinu potěší. Dostat celý květinový pugét je pak přímo explozí nádherné vůně, která dokonale okouzlí vaše smysly. A přesně taková je i parfémovaná voda pro ženy Kenzo Flower by Kenzo Poppy Bouquet. Poddejte se vůni, kde rozpoznáte svěžest a eleganci královny všech květin – růže doplněnou o delikátní ovoce s absolutně návykovým výsledkem.  

  • květinová vůně s doprovodnými dřevitými podtóny
  • další vůně ze série Flower by Kenzo, která vás zaplaví radostí
  • představena v roce 2020

Složení vůně
Úvodní opojení způsobí vůně hrušky Nashi se svým lahodným a svěžím vyzněním. Poté se naplno projeví propojení bohatých a ničím nenapodobitelných tónů bulharské růže se zářivými až zelenými nótami květu gardénie. To vše doplňuje ovocně dřevitá vůně mandlového dřeva s krémovým podtónem, která s vámi zůstane po celou dobu doznívání.

Příběh vůně
Velmi decentní, ale současně zcela nepřehlédnutelná a neovyklá je vůně Kenzo Flower by Kenzo Poppy Bouquet, která je dalším mistrným dílem parfémáře Alberta Morillase. Symbol vlčího máku, který linii Flower by Kenzo provází, zdobí i tuto vůni a spatříte ji už na samotném lahvičce.

Design flakonů (vznikly celkem 3) navrhl Serge Mansau a představa květiny ve velkoměstě se stala předlohou jeho tvorby. Jestli designéra inspirovala pro vysoký štíhlý tvar flakonku s jemným zakřivením spíše vlčí mák ohýbající se ve vánku, nebo linie ženské šíje, to zůstává otázkou. Jisté však je, že dokonale podtrhuje jemný a éterický obsah této jedinečné vůně.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
nashi
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
bulharská růže, gardénie
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
mandlové dřevo
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce Kenzo

Originalita, kreativita a kombinace exotických prvků s odkazy na asijskou kulturu. To je luxusní značka Kenzo, velký hráč ve světě módy i parfémů. Motto značky zní „Pro krásný svět“, a v její tvorbě se dokonale odráží energie, radost, antikonformismus i inspirace přírodou.

Za značkou Kenzo stojí návrhář Kenzo Takada, který se z Japonska odstěhoval do Paříže, kde v roce 1970 otevřel svůj první butik. Pro značku Kenzo je typická kombinace tradičních japonských prvků s evropským stylem a pařížskou elegancí.

Kenzo parfémy jsou přesně takové, jako značka samotná – hravé, barevné a nápadité. Nejoblíbenější Kenzo vůní pro ženy je bezpochyby Flower by Kenzo, jež odpovídá na otázku „jak by asi voněl vlčí mák, kdy nějakou vůni měl?“. Za pozornost stojí také dámská vůně s vanilkovými tóny Kenzo Amour, kolekce originálních vůní Kenzo World nebo vůně L’Eau Kenzo. Muže pro změnu nadchne parfémovaná voda Kenzo Homme.

Recenze Kenzo Flower by Kenzo Poppy Bouquet10