Kelsey Berwin Zeus Pour Femme parfémovaná voda pro ženy

9×
Kelsey Berwin Zeus Pour Femme parfémovaná voda pro ženy
Kelsey Berwin Zeus Pour Femme parfémovaná voda pro ženy
Výprodej
100 ml
333

Kód: KLB01379 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 23. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra pátek 23. 4. 2021

Popis Kelsey Berwin Zeus Pour Femme

Neskrývejte svou vášnivou stránku osobnosti. Dámská parfémovaná voda Kelsey Berwin Zeus Pour Femme je nabitá vzrušením, touhou a provokací a naladí na smyslnou notu vás i všechny kolem.

  • kořenitá vůně
  • pro dynamické vůdčí osobnosti
  • na běžné nošení, ale i na speciální příležitosti
  • jedinečná vůně pro speciální příležitosti
  • hřejivá vůně, ideální do chladného počasí

O značce Kelsey Berwin

Jedinečné parfémy od značky Kelsey Berwin jsou navrženy v souladu s mottem: "Buď vždy přirozený". Pro výrobu svých parfémů tato společnost používá pouze ty nejkvalitnější a nejčistší suroviny. Jedná se o květiny, vzácné pryskyřice a esenciální oleje, které jsou 100% přírodní a dodávají tak parfémům Kelsey Berwin skutečně prvotřídní a nefalšované aroma, které vás dokáže povznést nad každodenní šeď!
Luxusní parfémy Kelsey Berwin jsou velice originální, nevšední, plné svobody, nespoutanosti a čistoty. Nechybí jim romantická linka ani elegance. Pečlivá volba těch nejkvalitnějších surovin dává vzniknout skutečně vytříbenému aroma, které jen tak snadno nelze zaměnit s jiným parfémem. Vůně Kelsey Berwin dokážou velice snadno vyzdvihnout vaši přirozenou smyslnost a neodolatelnost. Staňte se ztělesněním sebevědomé přirozenosti s unikátními parfémy Kelsey Berwin!

Recenze Kelsey Berwin Zeus Pour Femme9