Kelsey BerwinAl Jawhara parfémovaná voda unisex

Kelsey Berwin Al Jawhara parfémovaná voda unisex
Kelsey Berwin Al Jawhara parfémovaná voda unisex
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
560

Ušetříte 7%
100 ml
520

Více než 5 ks skladem | Kód: KLB1114
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Orientální vůně Kelsey Berwin Al Jawhara je navržená pro moderní muže. Obklopte se závojem Orientu a zažijte pocit opravdové elegance a nadčasovosti s vůní Kelsey Berwin Al Jawhara!

Kelsey Berwin Al Jawhara v sobě mísí kořenité, květinové a dřevité esence. Pečlivě vybrané ingredience vytvářejí bohaté aroma, které je naprosto neodolatelné a nezapomenutelné. S vůní Kelsey Berwin Al Jawhara uděláte dojem na své okolí. Její hřejivé aroma se obzvláště hodí pro podzimní a zimní dny.

Pánská vůně Kelsey Berwin Al Jawhara je výjimečná také svým flakonem ze skla, který je bohatě zdobený ornamenty. Flakon je doplněný atypicky tvarovaným uzávěrem z růžového skla. Parfém tak vypadá jako skvostný šperk. Zahalte se do opravdového luxusu s pánskou vůní Kelsey Berwin Al Jawhara!

Složení

Druh vůně
orientální, dřevitá

Jedinečné parfémy od značky Kelsey Berwin jsou navrženy v souladu s mottem: "Buď vždy přirozený". Pro výrobu svých parfémů tato společnost používá pouze ty nejkvalitnější a nejčistší suroviny. Jedná se o květiny, vzácné pryskyřice a esenciální oleje, které jsou 100% přírodní a dodávají tak parfémům Kelsey Berwin skutečně prvotřídní a nefalšované aroma, které vás dokáže povznést nad každodenní šeď!
Luxusní parfémy Kelsey Berwin jsou velice originální, nevšední, plné svobody, nespoutanosti a čistoty. Nechybí jim romantická linka ani elegance. Pečlivá volba těch nejkvalitnějších surovin dává vzniknout skutečně vytříbenému aroma, které jen tak snadno nelze zaměnit s jiným parfémem. Vůně Kelsey Berwin dokážou velice snadno vyzdvihnout vaši přirozenou smyslnost a neodolatelnost. Staňte se ztělesněním sebevědomé přirozenosti s unikátními parfémy Kelsey Berwin!