Kellermann Solingen Perfection Linešpičatá pinzeta

Kellermann Solingen Perfection Line špičatá pinzeta
Kellermann Solingen Perfection Line špičatá pinzeta
špičatá pinzeta

Kód: KEL0207 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Při vaší objednávce nad 1 200 Kč si můžete v košíku vybrat jednu z oblíbených past od MEDIBLANC.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu Kellermann Solingen Perfection Line

Popis:
Pinzeta Kellermann Solingen Perfection Line má speciální špičaté hroty, díky kterým se dají jednoduše zachytit i ty nejdrobnější chloupky. Pinzeta je vyrobená z kvalitní oceli, která zaručuje její dlouhotrvající kvalitu a životnost. Pinzeta Kellermann Solingen Perfection Line má ve své střední části zdrsněný povrch, díky kterému lépe padne do ruky a při manipulaci neklouže. Díky pinzetě získáte přesně takový tvar obočí, o jakém jste vždy snili.

Jak používat:
Zachyťte chloupek pinzetou co nejblíže k jeho kořínku a jedním prudkým tahem jej vytrhněte.

O značce Kellermann

Historie značky Kellermann, která patří mezi nejznámější výrobce manikúrních a pedikúrních sad, se začala psát v roce 1927 v Německu. Jeden z jejích zakladatelů, Gustav Kellermann, byl dlouholetým společníkem slavné ocelářské společnosti Solinger. Logo – tři meče postavené na hrotech – symbolizuje jednotu a sílu.
Kellermann si je dobře vědoma toho, že péče o nehty je mnohem náročnější, než by se na první pohled mohlo zdát. Z tohoto důvodu klade maximální důraz na kvalitu. Stejně jako nože Solinger, i manikúrní a pedikúrní nástroje Kellermann se mohou chlubit velkou odolností a životností.
Téměř všechny sety Kellermann jsou k dispozici ve třech variantách – MC (vysoký standard za nízkou cenu), P (prémiové kované) a F (speciálně kalené). Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž nádherná pouzdra z pravé kůže i jiných materiálů, která reflektují aktuální módní trendy.
Pro úplnost dodejme, že v nabídce Kellermannu naleznete nejen různé druhy nůžtiček, pilníků a pinzet, ale i celou řadu dalších zajímavých produktů – například oddělovač prstů, kleštičky na řasy či pedikúrní rašpli na paty. Pro opravdové fajnšmekry má Kellermann připraveny luxusní kousky potažené zlatem.
Značka Kellermann jistě zaujme všechny jedince, kteří shánějí profesionální pomůcky na manikúru či pedikúru, touží po nádherných nehtech, ale nemají čas chodit do salonů krásy, často vybírají očima.

Recenze Kellermann Solingen Perfection Line