Kellermann Accessories

oddělovač prstů

Kellermann Accessories oddělovač prstů
Kellermann Accessories oddělovač prstů
2 ks

Kód: KEL0204 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Kellermann Accessories
2 ks

Popis produktu Kellermann Accessories

Popis:
Bez oddělovače prstů Kellermann se neobejde žádné profesionální i domácí lakování nehtů. Pěnový oddělovač zajistí, aby se vaše prsty na nohou při lakování nedotýkaly a nepoškodil se jejich čerstvý lak. Oddělovač Kellermann je tím správním pomocníkem pro dokonalé nalakování nehtů na nohou bez nežádoucích otisků laku a jeho rozmazání.

Jak používat:
Oddělte pomocí oddělovače prsty na nohou a nalakujte je jako obvykle. Oddělovač z nehtů sejměte až po úplném zaschnutí laku.

O značce Kellermann

Historie značky Kellermann, která patří mezi nejznámější výrobce manikúrních a pedikúrních sad, se začala psát v roce 1927 v Německu. Jeden z jejích zakladatelů, Gustav Kellermann, byl dlouholetým společníkem slavné ocelářské společnosti Solinger. Logo – tři meče postavené na hrotech – symbolizuje jednotu a sílu.
Kellermann si je dobře vědoma toho, že péče o nehty je mnohem náročnější, než by se na první pohled mohlo zdát. Z tohoto důvodu klade maximální důraz na kvalitu. Stejně jako nože Solinger, i manikúrní a pedikúrní nástroje Kellermann se mohou chlubit velkou odolností a životností.
Téměř všechny sety Kellermann jsou k dispozici ve třech variantách – MC (vysoký standard za nízkou cenu), P (prémiové kované) a F (speciálně kalené). Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž nádherná pouzdra z pravé kůže i jiných materiálů, která reflektují aktuální módní trendy.
Pro úplnost dodejme, že v nabídce Kellermannu naleznete nejen různé druhy nůžtiček, pilníků a pinzet, ale i celou řadu dalších zajímavých produktů – například oddělovač prstů, kleštičky na řasy či pedikúrní rašpli na paty. Pro opravdové fajnšmekry má Kellermann připraveny luxusní kousky potažené zlatem.
Značka Kellermann jistě zaujme všechny jedince, kteří shánějí profesionální pomůcky na manikúru či pedikúru, touží po nádherných nehtech, ale nemají čas chodit do salonů krásy, často vybírají očima.