Kellermann Accessoriesleštička na nehty 3 ks

Kellermann Accessories leštička na nehty 3 ks
Kellermann Accessories leštička na nehty 3 ks
leštička na nehty 3 ks

Kód: KEL0225 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Při vaší objednávce nad 1 200 Kč si můžete v košíku vybrat jednu z oblíbených past od MEDIBLANC.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu Kellermann Accessories

Popis:
Leštička na nehty Kellermann je praktická pomůcka pro úpravu vašich nehtů. V sadě jsou hned 3 kusy leštiček, z nichž každá má svoji nezastupitelnou funkci. První leštička nehty čistí, odstraňuje nejen nečistoty, ale také nerovnosti a jiné nedokonalosti nehtů. Druhá leštička nehty upravuje, srovnává jejich povrch a připravuje je na poslední fázi, kdy třetí leštička nehty dokonale vyleští. Stále častěji ženy i muži využívají možnosti pořídit si kvalitní pomůcky a upravovat si nehty v pohodlí svého domova. S pomocí leštiček Kellermann si formou příjemné relaxace zdokonalíte svůj vzhled a můžete si nehty upravovat kdykoliv se vám zrovna zachce. Sada leštiček Kellermann pomůže vašim nehtům navrátit přirozeně hladký a lesklý vzhled. Vaše lakování nehtů bude snadnější a díky rovnému povrchu i preciznější. Dopřejte si praktickou pomůcku, která zajistí vašim nehtům přitažlivost!

Účinky:

  • spolehlivě nehty čistí od nečistot i nerovností
  • upravuje nehty a dodává jim hladký povrch¨
  • dokonale nehty vyleští
  • připravuje nehty na nanášení laku

Použití:
Použijte nejdříve leštičku č. 1 a odstraňte hrubý povrch a nečistoty. Poté použijte leštičku č. 2 na úpravu a zdokonalení povrchu nehtů a nakonec nehty důkladně vyleštěte jemnou leštičkou č. 3.

O značce Kellermann

p>Historie značky Kellermann, která patří mezi nejznámější výrobce manikúrních a pedikúrních sad, se začala psát v roce 1927 v Německu. Jeden z jejích zakladatelů, Gustav Kellermann, byl dlouholetým společníkem slavné ocelářské společnosti Solinger. Logo – tři meče postavené na hrotech – symbolizuje jednotu a sílu.
Kellermann si je dobře vědoma toho, že péče o nehty je mnohem náročnější, než by se na první pohled mohlo zdát. Z tohoto důvodu klade maximální důraz na kvalitu. Stejně jako nože Solinger, i manikúrní a pedikúrní nástroje Kellermann se mohou chlubit velkou odolností a životností.
Téměř všechny sety Kellermann jsou k dispozici ve třech variantách – MC (vysoký standard za nízkou cenu), P (prémiové kované) a F (speciálně kalené). Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž nádherná pouzdra z pravé kůže i jiných materiálů, která reflektují aktuální módní trendy.
Pro úplnost dodejme, že v nabídce Kellermannu naleznete nejen různé druhy nůžtiček, pilníků a pinzet, ale i celou řadu dalších zajímavých produktů – například oddělovač prstů, kleštičky na řasy či pedikúrní rašpli na paty. Pro opravdové fajnšmekry má Kellermann připraveny luxusní kousky potažené zlatem.
Značka Kellermann jistě zaujme všechny jedince, kteří shánějí profesionální pomůcky na manikúru či pedikúru, touží po nádherných nehtech, ale nemají čas chodit do salonů krásy, často vybírají očima.

Recenze Kellermann Accessories