Kate Moss

Parfémy Kate Moss | Kate Moss - vůně ve znamení hvězdné krásy. Kate Moss, celým jménem Katherine Ann Moss, která patří k naprostému vrcholu mezi top modelkami, se narodila v roce 1974 na jihu Anglie. V rámci své zářivě úspěšné kariéry, která již přes 20 let stále trvá, spolupracovala se značkami těch nejzvučnějších jmen. Ovládla mnohokrát svět bulvárních médií kvůli svému kontroverznímu životnímu stylu a také rozšířila svou působnost z modelingu do dalších oblastí světa módy a krásy. Mimo jiné v roce 2007 navázala spolupráci s Coty, a vstoupila tak do světa parfémů.

Hned první parfém, Kate Moss Kate, zaznamenal obrovský úspěch. Pyžmovo-květinová vůně odráží osobnost samotné modelky, je svůdná, sofistikovaná a spojuje v sobě eleganci s dobrodružstvím. Jednou z nejnovějších a současně nejúspěšnějších vůní nesoucích jméno Kate Moss je parfém Lilabelle z roku 2011. Lilabell cílí na mladší zákaznice. Tato vůně je určená dívkám, které se právě učí, jak být ženou, ale také ženám, které se duchem cítí být dívkami. Je složená z květinových, dřevitých a pižmových tónů a spojuje v sobě hravost se sofistikovaností.

Na parfémech Kate Moss se podílejí návrháři vůní Nathalie Lorson, Alexis Dadier, Emilie (Bevierre) Coppermann a Shyamala Maisondieu.

celý text skrýt text

V tuto chvíli bohužel nemáme dostupné žádné produkty značky Kate Moss.