Kate Moss

Parfémy Kate Moss | Kate Moss - vůně ve znamení hvězdné krásy. Kate Moss, celým jménem Katherine Ann Moss, která patří k naprostému vrcholu mezi top modelkami, se narodila v roce 1974 na jihu Anglie. V rámci své zářivě úspěšné kariéry, která již přes 20 let stále trvá, spolupracovala se značkami těch nejzvučnějších jmen. Ovládla mnohokrát svět bulvárních médií kvůli svému kontroverznímu životnímu stylu a také rozšířila svou působnost z modelingu do dalších oblastí světa módy a krásy. Mimo jiné v roce 2007 navázala spolupráci s Coty, a vstoupila tak do světa parfémů.

Hned první parfém, Kate Moss Kate, zaznamenal obrovský úspěch. Pyžmovo-květinová vůně odráží osobnost samotné modelky, je svůdná, sofistikovaná a spojuje v sobě eleganci s dobrodružstvím. Jednou z nejnovějších a současně nejúspěšnějších vůní nesoucích jméno Kate Moss je parfém Lilabelle z roku 2011. Lilabell cílí na mladší zákaznice. Tato vůně je určená dívkám, které se právě učí, jak být ženou, ale také ženám, které se duchem cítí být dívkami. Je složená z květinových, dřevitých a pižmových tónů a spojuje v sobě hravost se sofistikovaností.

Na parfémech Kate Moss se podílejí návrháři vůní Nathalie Lorson, Alexis Dadier, Emilie (Bevierre) Coppermann a Shyamala Maisondieu.

celý text skrýt text

Máte vybráno

Otevřít filtr Sbalit filtr

Cenové rozpětí

parfums.cz mění jméno na notinoslevy až 40

mění
jméno na

Pokračovat
Zjistit více

Menu

volejte 530 514 014 dnes jsme tu pro Vás až do 22 hodin