Kaloo Drageé toaletní voda (bez alkoholu) pro děti

Kaloo Drageé toaletní voda (bez alkoholu) pro děti
Kaloo Drageé toaletní voda (bez alkoholu) pro děti
95 ml

Kód: KOO0111 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Kaloo Drageé
Složení

Objevte kouzlo dětské toaletní vody Kaloo Drageé, která je vyjádřením bezpečí, lásky a něhy.

  • jemná pudrová vůně
  • pro děti od 1. měsíce života do 3 let
  • hypoalergenní, bez alkoholu
  • vršek flakonu v podobě plyšového zvířátka slouží jako hračka

Složení vůně
Toaletní voda ukrývá něžné aroma mandlí, vanilky a pižma, jenž působí příjemným a uklidňujícím dojmem a umocňuje tak pocit pohody a spokojenosti. Kaloo Drageé je díky své pudrové vůni vhodná pro všechny malé holčičky i kluky.

Složení

Složení
pižmo, mandle, vanilka
Druh vůně
ovocná

O značce Kaloo

Parfémy Kaloo | Kaloo - měkký a voňavý svět pro děti. Francouzská značka Kaloo je oddaná dětem a snaze poskytovat jim kouzelný svět prostřednictvím vybavení pro komfort miminek, jako jsou měkoučké hračky, ložní prádlo a v neposlední řadě také speciální vůně.
Značka Kaloo vznikla v roce 1998 a brzy se rozšířila po celém světě. Dnes jsou její produkty, měkoučké hračky, hrací deky, ložní prádlo a další vybavení v jemných barvách pro ty nejsladší sny a pohádkové dny těch nejmenších, oblíbené v přibližně 40zemích.
Dětské parfémy začala značka vytvářet v roce 2001. Vůně jsou samozřejmě bez obsahu alkoholu a jsou speciálně vyvinuté a testované tak, aby byly nejen naprosto dermatologicky nezávadné a vhodné i pro ty nejmenší děti, ale také aby stimulovaly rozvoj čichu.
Vůně Kaloo se dají koupit v úchvatných něžných dárkových setech, vhodných jako skvělý dárek k narození miminka. Dárkové sady obsahují toaletní vody v rozkošných baleních, se zakomponovanou plyšovou hračkou a doplňující sortiment jako například bryndáček, misku se lžičkou nebo plyšovou hračku z unikátního, až neuvěřitelně měkkého materiálu.
Značka Kaloo vytváří pohádkový, měkoučký a voňavý svět pro naše nejmenší…

Recenze Kaloo Drageé