Kallos KJMN

regenerační maska pro suché a křehké vlasy

1×
Kallos KJMN regenerační maska pro suché a křehké vlasy
Kallos KJMN regenerační maska pro suché a křehké vlasy
Kallos KJMN regenerační maska pro suché a křehké vlasy
500 ml

Kód: KAL1208 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Kallos KJMN
500 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Kallos KJMN

Popis:
Regenerační maska pro suché a křehké vlasy Kallos KJMN napomáhá revitalizaci slabých a poničených vlasů. Je bohatá na vitaminy a minerály a vašim vlasům poskytne maximální péči. Maska pro suché a křehké vlasy Kallos má vysoké regenerační a hydratační schopnosti, které vaše kadeře ozdraví, vyživí a ochrání. Je vhodná pro každodenní použití. Je šetrná k vlasům i pokožce hlavy. Pokud pro své vlasy hledáte dokonalou ochranu za minimální cenu, regenerační maska Kallos KJMN je pro vás jistě tou správnou volbou.

Účinky:

  • revitalizuje a hydratuje
  • regeneruje, vyživuje a chrání
  • šetrná k vlasům i pokožce hlavy

Složení:

  • vitaminy – vyživují a chrání
  • minerály – hydratují, regenerují a vyživují

Typ vlasů:
Vhodné pro suché, křehké a poničené vlasy.

Jak aplikovat:
Aplikujte na umyté vlasy. Do vlasů jemně vmasírujte a nechte asi 10 minut působit. Pro větší účinnost zakryjte hlavu plastvou folií. Poté důkladně opláchněte teplou vodou.

Vlastnosti

Typ vlasů
poškozené vlasy
Účinek
regenerace poškozených vlasů

O značce Kallos

Značka Kallos nabízí cenově výhodné, zároveň však kvalitní produkty pro profesionální péči o vlasy, pleť a tělo a řadu dekorativní kosmetiky. Společnost, kterou v roce 1978 založil v Budapešti János Kallós, nabízí spolehlivost, citlivost v přístupu k zákazníkům a rozsáhlý sortiment, který pružně reaguje na požadavky trhu.

Inovativních produkty Kallos jsou vyvíjeny ve vlastních laboratořích za pomoci nejmodernějších technologií. Důraz je kladen na kvalitu základních surovin a účinných látek, stejně jako na design obalů. To vše vždy v souladu s aktuálními trendy.

Značka Kallos je aktuálně dostupná v 19 zemích světa a ve svém rodném Maďarsku patří již léta mezi lídry v oblasti vlasové kosmetiky. Z široké nabídky produktů Kallos si vybere skutečně každý.