Kallos KJMN

regenerační a vyživující kondicionér pro suché a poškozené vlasy

Kallos KJMN regenerační a vyživující kondicionér pro suché a poškozené vlasy
Kallos KJMN regenerační a vyživující kondicionér pro suché a poškozené vlasy
Kallos KJMN regenerační a vyživující kondicionér pro suché a poškozené vlasy
500 ml

Kód: KAL1205 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Popis kosmetiky Kallos KJMN

Popis:
Regenerační a vyživující kondicionér pro suché a poškozené vlasy Kallos KJMN vám nabídne dokonalou regeneraci a výživu. Vlasy ochrání od kořínků ke konečnům, dodá jim sametovou hebkost a zdravý přírodní lesk. Kondicionér pro suché a poškozené vlasy eliminuje lámavost a hydratuje vaše kadeře do hloubky. Po aplikaci se vlasy rozzáří, neplihnou a nechají snadno rozčesat. Kondicionér Kallos KJMN vám přinese hojivé a revitalizující účinky, které oceníte jistě nejen vy. Pokud pro své vlasy hledáte kvalitu za dostupnou cenu, kondicionér Kallos je jistě tím správným řešením.

Účinky:

  • regeneruje a vyživuje
  • ochrání od kořínků až ke konečkům
  • vlasům dodá sametovou hebkost a přírodní lesk
  • eliminuje lámavost a hydratuje

Složení:

  • komplex účinných látek – regeneruje, hydratuje, chrání a vyživuje

Typ vlasů:
Vhodné pro suché a poškozené vlasy.

Jak aplikovat:
Aplikujte na umyté a vysušené vlasy. Naneste dle délky vlasů 2 až 3 oříšky a nechte působit zhruba jednu minutu. Poté důkladně opláchněte teplou vodou.

 

Vlastnosti

Typ vlasů
poškozené vlasy
Účinek
Regenerace poškozených vlasů

O značce Kallos

Značka Kallos nabízí cenově výhodné, zároveň však kvalitní produkty pro profesionální péči o vlasy, pleť a tělo a řadu dekorativní kosmetiky. Společnost, kterou v roce 1978 založil v Budapešti János Kallós, nabízí spolehlivost, citlivost v přístupu k zákazníkům a rozsáhlý sortiment, který pružně reaguje na požadavky trhu.

Inovativních produkty Kallos jsou vyvíjeny ve vlastních laboratořích za pomoci nejmodernějších technologií. Důraz je kladen na kvalitu základních surovin a účinných látek, stejně jako na design obalů. To vše vždy v souladu s aktuálními trendy.

Značka Kallos je aktuálně dostupná v 19 zemích světa a ve svém rodném Maďarsku patří již léta mezi lídry v oblasti vlasové kosmetiky. Z široké nabídky produktů Kallos si vybere skutečně každý.

Menu