KallosKJMN aktivační emulze 9 % 30 vol.

1×
Kallos KJMN aktivační emulze 9 % 30 vol.
Kallos KJMN aktivační emulze 9 % 30 vol.
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
208

Ušetříte 36%
1000 ml
132

Kód: KAL1700 | Skladem

Pouze k profesionálnímu použití

1
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 22. 10. 2021
Osobní odběr
Již zítra pátek 22. 10. 2021

Popis Kallos KJMN
Vlastnosti

Podpořte oslnivý lesk vlasů už během jejich barvení. Aktivační emulze 9 % 30 vol. Kallos KJMN vám pomůže snadno dosáhnout odstínu, který jste si přáli a se vždy prvotřídním výsledkem. Šetrné složení přípravku účinně předchází podráždění vlasové pokožky.

Vlastnosti:

  • umožňuje získat odstín vlasů přesně dle vašich představ
  • zesvětluje vlasy a vytváří přitažlivé melíry
  • předchází podráždění vlasové pokožky
  • dodá vlasům oslnivě zářivý vzhled

Složení:

  • peroxid vodíku

Jak aplikovat:
Přípravek míchejte ve správném poměru podle požadovaného výsledku a aplikujte dle návodu.

Kompletní složení:

AQUA, HYDROGEN PEROXIDE, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, HYDROLYZED KERATIN, DIMETHICONE, PARFUM, OXYQUINOLINE SULFATE, PENTASODIUM PENTETATE, PHOSPHORIC ACID, TETRASODIUM EDTA. Za složení výrobku odpovídá výrobce. Z důvodu případných změn doporučujeme kontrolovat složení výrobku přímo na jeho obale.
Celý text

Vlastnosti

Použití
profesionální barvy na vlasy

O značce Kallos

Značka Kallos nabízí cenově výhodné, zároveň však kvalitní produkty pro profesionální péči o vlasy, pleť a tělo a řadu dekorativní kosmetiky. Společnost, kterou v roce 1978 založil v Budapešti János Kallós, nabízí spolehlivost, citlivost v přístupu k zákazníkům a rozsáhlý sortiment, který pružně reaguje na požadavky trhu.

Inovativních produkty Kallos jsou vyvíjeny ve vlastních laboratořích za pomoci nejmodernějších technologií. Důraz je kladen na kvalitu základních surovin a účinných látek, stejně jako na design obalů. To vše vždy v souladu s aktuálními trendy.

Značka Kallos je aktuálně dostupná v 19 zemích světa a ve svém rodném Maďarsku patří již léta mezi lídry v oblasti vlasové kosmetiky. Z široké nabídky produktů Kallos si vybere skutečně každý.

Recenze Kallos KJMN1