KallosKJMN aktivační emulze 3 % 10 vol.

Kallos KJMN aktivační emulze 3 % 10 vol.
Kallos KJMN aktivační emulze 3 % 10 vol.
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
149

Ušetříte 68%
pro profesionální použití 1000 ml
47

Kód: KAL1698 | Skladem

Pouze k profesionálnímu použití

1
U Vás poštou
pondělí 25. 10. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 24. 10. 2021

Popis Kallos KJMN
Vlastnosti

Zvolte pro barvení vlasů osvědčené účinné přípravky. Aktivační emulze Kallos KJMN je speciálně vyvinutá pro barvení nebo odbarvení vlasů. Šetrné složení přípravku zajišťuje, že vaše vlasy ani vlasová pokožka nebudou vystaveny zbytečnému množství chemických látek nebo parfemace.

Vlastnosti:

  • vykouzlí syté a zářivé odstíny plné lesku
  • umožňuje vytvořit přesný požadovaný odstín
  • eliminuje podráždění vlasové pokožky
  • efektivně předchází poškození vlasů

Složení:

  • peroxid vodíku

Jak aplikovat:
Přípravek smíchejte se zvolenou barvou ve správném poměru podle požadovaného výsledku.

Kompletní složení:

AQUA, HYDROGEN PEROXIDE, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, HYDROLYZED KERATIN, DIMETHICONE, PARFUM, OXYQUINOLINE SULFATE, PENTASODIUM PENTETATE, PHOSPHORIC ACID, TETRASODIUM EDTA. Za složení výrobku odpovídá výrobce. Z důvodu případných změn doporučujeme kontrolovat složení výrobku přímo na jeho obale.
Celý text

Vlastnosti

Použití
profesionální barvy na vlasy

O značce Kallos

Značka Kallos nabízí cenově výhodné, zároveň však kvalitní produkty pro profesionální péči o vlasy, pleť a tělo a řadu dekorativní kosmetiky. Společnost, kterou v roce 1978 založil v Budapešti János Kallós, nabízí spolehlivost, citlivost v přístupu k zákazníkům a rozsáhlý sortiment, který pružně reaguje na požadavky trhu.

Inovativních produkty Kallos jsou vyvíjeny ve vlastních laboratořích za pomoci nejmodernějších technologií. Důraz je kladen na kvalitu základních surovin a účinných látek, stejně jako na design obalů. To vše vždy v souladu s aktuálními trendy.

Značka Kallos je aktuálně dostupná v 19 zemích světa a ve svém rodném Maďarsku patří již léta mezi lídry v oblasti vlasové kosmetiky. Z široké nabídky produktů Kallos si vybere skutečně každý.

Recenze Kallos KJMN