Kallos Gogo

gel na vlasy silné zpevnění

Kallos Gogo gel na vlasy silné zpevnění
Kallos Gogo gel na vlasy silné zpevnění
125 ml

Kód: KAL1254 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Kallos Gogo

Popis:
Gel na vlasy se silným zpevněním Kallos Gogo nabídne dokonalé tvary pro všechny typy vlasů. Vyznačuje se především dluhotrvajícím účinkem a silným zpevněním, které vydrží po celý den. Gel na vlasy Kallos dodá vašim vlasům zářivý lesk, který působí přirozeně. Zároveň vám umožní jednoduchou manikupalaci a lehce s ním vytvarujete téměř jakýkoli účes. Gel na vlasy se silným zpevněním značky Kallos z kolekce Gogo oživí váš účes a vdechne vlasům nový rozměr. Pokud se rozhodnete pro gel Kallos, získáte kvalitní, dlouhotrvající a silné zpevnění za minimální cenu.

Účinky:

  • silné zpevnění
  • dlouhotrvající účinek
  • dodá vašim vlasům přirozený lesk

Složení:

  • silné tužidlo – silné a dlouhotrvající zpevnění
  • přírodní oleje – hydratují a dodají vlasům lesk

Typ vlasů:
Vhodný pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Aplikujte na suché či vlhké vlasy po umytí. Naneste konečky prstů a vytvarujte požadovaný účes. Vhodný pro každodenní použití.   

Vlastnosti

Konzistence
gel
Účinek
definice a textura, fixace

O značce Kallos

Značka Kallos nabízí cenově výhodné, zároveň však kvalitní produkty pro profesionální péči o vlasy, pleť a tělo a řadu dekorativní kosmetiky. Společnost, kterou v roce 1978 založil v Budapešti János Kallós, nabízí spolehlivost, citlivost v přístupu k zákazníkům a rozsáhlý sortiment, který pružně reaguje na požadavky trhu.

Inovativních produkty Kallos jsou vyvíjeny ve vlastních laboratořích za pomoci nejmodernějších technologií. Důraz je kladen na kvalitu základních surovin a účinných látek, stejně jako na design obalů. To vše vždy v souladu s aktuálními trendy.

Značka Kallos je aktuálně dostupná v 19 zemích světa a ve svém rodném Maďarsku patří již léta mezi lídry v oblasti vlasové kosmetiky. Z široké nabídky produktů Kallos si vybere skutečně každý.