Juvena Vitalizing Bodykrém na ruce pro ženy

Juvena Vitalizing Body krém na ruce pro ženy
Juvena Vitalizing Body krém na ruce pro ženy
150 ml

Kód: JUV00828 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Juvena Vitalizing Body
Složení

Luxusní krém na ruce Juvena Vitalizing Body úžasně doplní vůni ze stejné kolekce. Díky obsahu výživných látek budou vaše ruce sametově hebké a hydratované.

Složení

Konzistence
krém

O značce Juvena

Švýcarská značka Juvena vznikla v roce 1954 a její název byl odvozen z latinského slova „juvenalis“, odkazujícího k samotné vizí značky – neutuchajícímu úsilí o mladistvost. Po více než 60 letech důkladných výzkumů je Juvena považována za skutečného průkopníka výzkumu pleti a naprostého odborníka v oblasti kosmetiky proti stárnutí.

Největším objevem pro značku Juvena je dvojitá revoluční inovace: SkinNova SC Technology (SkinNova Technology a Stem Cell Peptide). Tato inovace z dílny značky Juvena aktivně podporuje vlastní aktivitu kmenových buněk v pleti a poskytuje ideální mikro-prostředí pro všechny kožní buňky. Na poli boje kosmetiky proti stárnutí tak Juvena dosáhla vytvoření produktů, které pomáhají obnově kůže, činí ji pevnější, kvalitnější a celkově zvnitřku obnovenou.

Přípravky kosmetiky Juvena se vyznačují prvotřídní kvalitou splňující očekávání těch nejnáročnějších zákaznic. Jejich účinky jsou jasně viditelné již po několika aplikacích a to vše bez testování na zvířatech, jemuž se Juvena důsledně vyhýbá.

Recenze Juvena Vitalizing Body