530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

Juvena Specialists

kosmetická sada I.

Juvena Specialists kosmetická sada I.
Juvena Specialists kosmetická sada I.
Juvena Specialists kosmetická sada I.
kosmetická sada I.
3 439

Kód: JUV0783 | 3 ks skladem

Sada obsahuje: komplexní protivrásková péče 50 ml + ochranné sérum 10 ml + hydratační sérum 10 ml + regenerační sérum 10 ml + liftingové sérum 10 ml + aplikační štětec + miska

ks
Večerní doručení Brno
pondělí 22. 10. 2018
Osobní odběr
neděle 21. 10. 2018
Juvena Specialists
kosmetická sada I. | 3 439

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Věk
vrásky

O značce Juvena

Švýcarská značka Juvena vznikla v roce 1954 a její název byl odvozen z latinského slova „juvenalis“, odkazujícího k samotné vizí značky – neutuchajícímu úsilí o mladistvost. Po více než 60 letech důkladných výzkumů je Juvena považována za skutečného průkopníka výzkumu pleti a naprostého odborníka v oblasti kosmetiky proti stárnutí.

Největším objevem pro značku Juvena je dvojitá revoluční inovace: SkinNova SC Technology (SkinNova Technology a Stem Cell Peptide). Tato inovace z dílny značky Juvena aktivně podporuje vlastní aktivitu kmenových buněk v pleti a poskytuje ideální mikro-prostředí pro všechny kožní buňky. Na poli boje kosmetiky proti stárnutí tak Juvena dosáhla vytvoření produktů, které pomáhají obnově kůže, činí ji pevnější, kvalitnější a celkově zvnitřku obnovenou.

Přípravky kosmetiky Juvena se vyznačují prvotřídní kvalitou splňující očekávání těch nejnáročnějších zákaznic. Jejich účinky jsou jasně viditelné již po několika aplikacích a to vše bez testování na zvířatech, jemuž se Juvena důsledně vyhýbá.