Juvena Specialists

kosmetická sada I.

Juvena Specialists kosmetická sada I.
Juvena Specialists kosmetická sada I.
Juvena Specialists kosmetická sada I.
kosmetická sada I.
3 629

Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: JUV0783 | 3 ks skladem

Sada obsahuje: komplexní protivrásková péče 50 ml + ochranné sérum 10 ml + hydratační sérum 10 ml + regenerační sérum 10 ml + liftingové sérum 10 ml + aplikační štětec + miska

ks
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si produkty značky Juvena alespoň za 2 500 Kč a jako dárek dostanete 10ml balení séra SkinNova SC. S luxusní péči značky Juvena získá vaše pleť mladistvý vzhled.
Večerní doručení Ostrava
Již zítra pondělí 25. 3. 2019
Osobní odběr
Již dnes
Juvena Specialists
kosmetická sada I. | 3 629

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ sady
kosmetická sada
Věk
vrásky

O značce Juvena

Švýcarská značka Juvena vznikla v roce 1954 a její název byl odvozen z latinského slova „juvenalis“, odkazujícího k samotné vizí značky – neutuchajícímu úsilí o mladistvost. Po více než 60 letech důkladných výzkumů je Juvena považována za skutečného průkopníka výzkumu pleti a naprostého odborníka v oblasti kosmetiky proti stárnutí.

Největším objevem pro značku Juvena je dvojitá revoluční inovace: SkinNova SC Technology (SkinNova Technology a Stem Cell Peptide). Tato inovace z dílny značky Juvena aktivně podporuje vlastní aktivitu kmenových buněk v pleti a poskytuje ideální mikro-prostředí pro všechny kožní buňky. Na poli boje kosmetiky proti stárnutí tak Juvena dosáhla vytvoření produktů, které pomáhají obnově kůže, činí ji pevnější, kvalitnější a celkově zvnitřku obnovenou.

Přípravky kosmetiky Juvena se vyznačují prvotřídní kvalitou splňující očekávání těch nejnáročnějších zákaznic. Jejich účinky jsou jasně viditelné již po několika aplikacích a to vše bez testování na zvířatech, jemuž se Juvena důsledně vyhýbá.