Juvena Skin Rejuvenate Delining

kosmetická sada I.

Juvena Skin Rejuvenate Delining kosmetická sada I.
1 899

Kód: JUV00843 | 5 ks skladem

Sada obsahuje: denní protivráskový krém pro normální až suchou pleť Skin Rejuvenate 50 ml + peeling s liftingovým efektem Pure Cleansing 20 g + regenerační protivráskový fluid pro normální pleť Juvelia® Nutri-Restore 25 ml

ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 20. 5. 2019
Osobní odběr
Již zítra pondělí 20. 5. 2019
Juvena Skin Rejuvenate Delining
| 1 899

Vlastnosti

Typ pleti
normální, suchá
Typ sady
dárková sada, kosmetická sada
Účinek
exfoliace
Věk
vrásky

O značce Juvena

Švýcarská značka Juvena vznikla v roce 1954 a její název byl odvozen z latinského slova „juvenalis“, odkazujícího k samotné vizí značky – neutuchajícímu úsilí o mladistvost. Po více než 60 letech důkladných výzkumů je Juvena považována za skutečného průkopníka výzkumu pleti a naprostého odborníka v oblasti kosmetiky proti stárnutí.

Největším objevem pro značku Juvena je dvojitá revoluční inovace: SkinNova SC Technology (SkinNova Technology a Stem Cell Peptide). Tato inovace z dílny značky Juvena aktivně podporuje vlastní aktivitu kmenových buněk v pleti a poskytuje ideální mikro-prostředí pro všechny kožní buňky. Na poli boje kosmetiky proti stárnutí tak Juvena dosáhla vytvoření produktů, které pomáhají obnově kůže, činí ji pevnější, kvalitnější a celkově zvnitřku obnovenou.

Přípravky kosmetiky Juvena se vyznačují prvotřídní kvalitou splňující očekávání těch nejnáročnějších zákaznic. Jejich účinky jsou jasně viditelné již po několika aplikacích a to vše bez testování na zvířatech, jemuž se Juvena důsledně vyhýbá.