Juvena Skin Rejuvenate Delining

kosmetická sada I.

Juvena Skin Rejuvenate Delining kosmetická sada I.
Juvena Skin Rejuvenate Delining kosmetická sada I.
Juvena Skin Rejuvenate Delining kosmetická sada I.
Doprava zdarma
Novinka
2 029

Kód: JUV00843 | Více než 5 ks skladem

Sada obsahuje: denní protivráskový krém pro normální až suchou pleť Skin Rejuvenate 50 ml + peeling s liftingovým efektem Pure Cleansing 20 g + regenerační protivráskový fluid pro normální pleť Juvelia® Nutri-Restore 25 ml

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Juvena Skin Rejuvenate Delining
| 2 029

Vlastnosti

Typ pleti
normální, normální až suchá, suchá
Typ sady
dárková sada, kosmetická sada
Věk
vrásky

O značce Juvena

Švýcarská značka Juvena vznikla v roce 1954 a její název byl odvozen z latinského slova „juvenalis“, odkazujícího k samotné vizí značky – neutuchajícímu úsilí o mladistvost. Po více než 60 letech důkladných výzkumů je Juvena považována za skutečného průkopníka výzkumu pleti a naprostého odborníka v oblasti kosmetiky proti stárnutí.

Největším objevem pro značku Juvena je dvojitá revoluční inovace: SkinNova SC Technology (SkinNova Technology a Stem Cell Peptide). Tato inovace z dílny značky Juvena aktivně podporuje vlastní aktivitu kmenových buněk v pleti a poskytuje ideální mikro-prostředí pro všechny kožní buňky. Na poli boje kosmetiky proti stárnutí tak Juvena dosáhla vytvoření produktů, které pomáhají obnově kůže, činí ji pevnější, kvalitnější a celkově zvnitřku obnovenou.

Přípravky kosmetiky Juvena se vyznačují prvotřídní kvalitou splňující očekávání těch nejnáročnějších zákaznic. Jejich účinky jsou jasně viditelné již po několika aplikacích a to vše bez testování na zvířatech, jemuž se Juvena důsledně vyhýbá.