Juvena Skin Energy

kosmetická sada I.

Juvena Skin Energy kosmetická sada I.
Juvena Skin Energy kosmetická sada I.
Juvena Skin Energy kosmetická sada I.
Novinka
1 099

Kód: JUV00845 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: hydratační krém pro suchou pleť Skin Energy 50 ml + omlazující pleťové sérum Skin Specialist 10 ml + peeling s liftingovým efektem Pure Cleansing 20 g

ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 19. 11. 2018
Osobní odběr
Již dnes
Juvena Skin Energy
| 1 099

Vlastnosti

Typ pleti
suchá
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Juvena

Švýcarská značka Juvena vznikla v roce 1954 a její název byl odvozen z latinského slova „juvenalis“, odkazujícího k samotné vizí značky – neutuchajícímu úsilí o mladistvost. Po více než 60 letech důkladných výzkumů je Juvena považována za skutečného průkopníka výzkumu pleti a naprostého odborníka v oblasti kosmetiky proti stárnutí.

Největším objevem pro značku Juvena je dvojitá revoluční inovace: SkinNova SC Technology (SkinNova Technology a Stem Cell Peptide). Tato inovace z dílny značky Juvena aktivně podporuje vlastní aktivitu kmenových buněk v pleti a poskytuje ideální mikro-prostředí pro všechny kožní buňky. Na poli boje kosmetiky proti stárnutí tak Juvena dosáhla vytvoření produktů, které pomáhají obnově kůže, činí ji pevnější, kvalitnější a celkově zvnitřku obnovenou.

Přípravky kosmetiky Juvena se vyznačují prvotřídní kvalitou splňující očekávání těch nejnáročnějších zákaznic. Jejich účinky jsou jasně viditelné již po několika aplikacích a to vše bez testování na zvířatech, jemuž se Juvena důsledně vyhýbá.