Juvena Skin Rejuvenate Nourishing oční protivráskový krém pro všechny typy pleti

Juvena Skin Rejuvenate Nourishing oční protivráskový krém pro všechny typy pleti
Juvena Skin Rejuvenate Nourishing oční protivráskový krém pro všechny typy pleti
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
1 749

Ušetříte 47%
15 ml
926

Kód: JUV0042 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Juvena Skin Rejuvenate Nourishing
Vlastnosti

Popis:
Juvena Rejuvenate & Correct Nourishing oční krém snižuje viditelnost jemných linek a vrásek kolem očí a posiluje delikátní kůži oční oblasti. Díky obsažené inovativní technologii Juvena SkinNova SC, která je základem úspěchu očního krému Juvena Rejuvenate & Correct Nourishing, je zlepšení kvality vaší pleti zaručené. Oční krém Juvena omlazuje vzhled delikátní oblasti očí tím, že podporuje její přirozenou sílu regenerace. Účinně reguluje výskyt jemných linek a vrásek. Oční krém Rejuvenate & Correct Nourishing je schválen a doporučován dermatology a oftalmology.
Oční krém Juvena Rejuvenate & Correct Nourishing vám dodá jemné, spokojené a sjednocené oční okolí. Vy i vaše pleť budete spokojeny!

Účinky:

  • zlepšuje kvalitu pleti
  • podporuje přirozenou regeneraci pleti
  • schválen dermatology a oftalmology
  • reguluje výskyt vrásek a jemných linek kolem očí

Složení:

  • technologie SkinNova SC
  • výtažek z kukuřičného semínka
  • dehaline
  • bamacké máslo

Typ pleti:
Vhodné pro všechny typy zralé pleti.

Jak aplikovat:
Jemně aplikujte každé ráno na oční okolí

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pleti
suchá, vrásky a zralá pleť
Účinek
anti-age

O značce Juvena

Švýcarská značka Juvena vznikla v roce 1954 a její název byl odvozen z latinského slova „juvenalis“, odkazujícího k samotné vizí značky – neutuchajícímu úsilí o mladistvost. Po více než 60 letech důkladných výzkumů je Juvena považována za skutečného průkopníka výzkumu pleti a naprostého odborníka v oblasti kosmetiky proti stárnutí.

Největším objevem pro značku Juvena je dvojitá revoluční inovace: SkinNova SC Technology (SkinNova Technology a Stem Cell Peptide). Tato inovace z dílny značky Juvena aktivně podporuje vlastní aktivitu kmenových buněk v pleti a poskytuje ideální mikro-prostředí pro všechny kožní buňky. Na poli boje kosmetiky proti stárnutí tak Juvena dosáhla vytvoření produktů, které pomáhají obnově kůže, činí ji pevnější, kvalitnější a celkově zvnitřku obnovenou.

Přípravky kosmetiky Juvena se vyznačují prvotřídní kvalitou splňující očekávání těch nejnáročnějších zákaznic. Jejich účinky jsou jasně viditelné již po několika aplikacích a to vše bez testování na zvířatech, jemuž se Juvena důsledně vyhýbá.

Recenze Juvena Skin Rejuvenate Nourishing