JUVENA SKIN REJUVENATE DELINING kosmetická sada I. | notino.cz

Juvena Skin Rejuvenate Delining

kosmetická sada I.

Juvena Skin Rejuvenate Delining kosmetická sada I.
Juvena Skin Rejuvenate Delining kosmetická sada I.
Juvena Skin Rejuvenate Delining kosmetická sada I.
1 709

Kód: JUV0698 | Více než 5 ks skladem

Sada obsahuje: denní protivráskový krém Rejuvenate Delining Day Cream 50 ml + vyhlazující noční krém 10 ml + hydratační esence Skin Energy 10 ml

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Věk
vrásky

O značce Juvena

Švýcarská značka Juvena vznikla v roce 1954 a její název byl odvozen z latinského slova „juvenalis“, odkazujícího k samotné vizí značky – neutuchajícímu úsilí o mladistvost. Po více než 60 letech důkladných výzkumů je Juvena považována za skutečného průkopníka výzkumu pleti a naprostého odborníka v oblasti kosmetiky proti stárnutí.

Největším objevem pro značku Juvena je dvojitá revoluční inovace: SkinNova SC Technology (SkinNova Technology a Stem Cell Peptide). Tato inovace z dílny značky Juvena aktivně podporuje vlastní aktivitu kmenových buněk v pleti a poskytuje ideální mikro-prostředí pro všechny kožní buňky. Na poli boje kosmetiky proti stárnutí tak Juvena dosáhla vytvoření produktů, které pomáhají obnově kůže, činí ji pevnější, kvalitnější a celkově zvnitřku obnovenou.

Přípravky kosmetiky Juvena se vyznačují prvotřídní kvalitou splňující očekávání těch nejnáročnějších zákaznic. Jejich účinky jsou jasně viditelné již po několika aplikacích a to vše bez testování na zvířatech, jemuž se Juvena důsledně vyhýbá.

Menu