Juvena Skin Rejuvenate Delining denní protivráskový krém pro normální až suchou pleť

Juvena Skin Rejuvenate Delining denní protivráskový krém pro normální až suchou pleť
Juvena Skin Rejuvenate Delining denní protivráskový krém pro normální až suchou pleť
50 ml
1 945

Kód: JUV0035 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Juvena Skin Rejuvenate Delining
Vlastnosti

Popis:
Juvena Rejuvenate & Correct Delining denní krém je určený pro pleť na které jsou již viditelné hluboké linky a vrásky. Účinnost tohoto efektivního hedvábného krému Juvena Rejuvenate & Correct je založena na inovativní technologii SkinNova SC, která zlepšuje kvalitu vaší pleti. Denní krém Juvena Rejuvenate & Correct stimuluje tvorbu kolagenu, fibronektinu a elastinu a tím změlčuje hluboké vrásky a linky zevnitř. Uvnitř tohoto malého zázraku je také obsažena ochrana proti škodlivým vlivům životního prostředí, které zpříčiňují předčasné stárnutí pleti.
S používáním Juvena Rejuvenate & Correct Delining denního krému vaše pleť získá jednotný a mladý vzhled. Takový, který vám budou všichni závidět!

Účinky:

  • zlepšuje kvalitu pleti
  • zmenšuje hluboké vrásky a linky
  • chrání před škodlivými vlivy životního prostředí (obsahuje UVA/UVB filtry)
  • omladí vás!

Složení:

  • technologie SkinNova SC
  • Deliner™ komplex
  • bílý čaj

Typ pleti:
Vhodné pro všechny typy normální až suché zralé pleti.

Jak aplikovat:
Aplikujte každé ráno na vyčištěný obličej.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pleti
normální, suchá, vrásky a zralá pleť
Účinek
anti-age

O značce Juvena

Švýcarská značka Juvena vznikla v roce 1954 a její název byl odvozen z latinského slova „juvenalis“, odkazujícího k samotné vizí značky – neutuchajícímu úsilí o mladistvost. Po více než 60 letech důkladných výzkumů je Juvena považována za skutečného průkopníka výzkumu pleti a naprostého odborníka v oblasti kosmetiky proti stárnutí.

Největším objevem pro značku Juvena je dvojitá revoluční inovace: SkinNova SC Technology (SkinNova Technology a Stem Cell Peptide). Tato inovace z dílny značky Juvena aktivně podporuje vlastní aktivitu kmenových buněk v pleti a poskytuje ideální mikro-prostředí pro všechny kožní buňky. Na poli boje kosmetiky proti stárnutí tak Juvena dosáhla vytvoření produktů, které pomáhají obnově kůže, činí ji pevnější, kvalitnější a celkově zvnitřku obnovenou.

Přípravky kosmetiky Juvena se vyznačují prvotřídní kvalitou splňující očekávání těch nejnáročnějších zákaznic. Jejich účinky jsou jasně viditelné již po několika aplikacích a to vše bez testování na zvířatech, jemuž se Juvena důsledně vyhýbá.

Recenze Juvena Skin Rejuvenate Delining