Juvena Prevent & Optimize denní fluid pro normální až mastnou pleť

Značka: Juvena

Varianty Juvena Prevent & Optimize

 • Juvena Prevent & Optimize denní fluid pro normální až mastnou pleť SPF 20 (Day Fluid Normal To Oil Skin) 50 mldenní fluid pro normální až mastnou pleť 

  Toto zboží není momentálně k dispozici.

  SPF 20 (Day Fluid Normal To Oil Skin) 50 ml
  Kód: JUV0023

Nahoru

Popis kosmetiky Juvena Prevent & Optimize

Hodnocení

Jednoduchost aplikace

Kosmetická kvalita

Spokojenost s výsledkem

Vlastnosti

konzistence

fluid

pleť

normální až mastná

Podle problému pleti

vrásky a linky

věk

první vrásky

Popis:

Juvena Prevent & Optimize denní fluid pro smíšenou a mastnou pleť je unikátní lehký denní krém, pro pleť na které se objevují první známky stárnutí, ale zároveň má mastnou T-zónu. Vhodný pro pleť, na které se objevují jemné linky a známky únavy a stresu. Díky SkinNova SC technologii a velmi lehké, nezatěžující konzistenci denního fluidu Juvena Prevent & Optimize, je kvalita vaší pleti viditelně zlepšená. Juvena Prevent & Optimize denní fluid pro smíšenou a mastnou pleť napomáhá zabraňovat předčasnému stárnutí pleti díky obranným opatřením, která jsou součástí tohoto inovativního produktu. Chrání vás také před škodlivým slunečním zářením díky faktoru SPF 20. Optimalizuje a balancuje stupeň vlhkosti vaší pleti pro méně lesklou T-zónu.
Dopřejte své pleti výjimečnou péči Juvena Prevent & Optimize denního fluidu pro smíšenou a mastnou pleť a získejte čerstvou, chráněnou a matnou pleť, kterou vám budou všichni závidět.

Účinky:

 • zlepšuje kvalitu pleti
 • zabraňuje předčasnému stárnutí pleti
 • zmatňuje T- zónu
 • SPF 20

Složení:

 • technologie SkinNova SC
 • kukuřičný škrob

Typ pleti:

Vhodné pro smíšenou a mastnou pleť s prvními příznaky stárnutí.

Jak aplikovat:

Aplikujte každé ráno na vyčištěný obličej.

Nahoru

O značce Juvena

Kosmetika Juvena | Juvena - exkluzivní ochrana před stárnutím pleti. Švýcarská značka Juvena se zrodila roku 1954. Název odvozený z latinského slova "juvenalis" odkazuje k vizi i slibu značky - neutuchajícímu úsilí o mladistvost. Toho značka dociluje spojením švýcarské preciznosti, průkopnického ducha a profesionálním managementem vztahů se zákazníky.Pro značku Juvena je mladistvý jas neodmyslitelně spojený s přístupem a postojem. S pružností a energií v chůzi, s jiskrou v oku, s oslnivostí pleti… Zkrátka se vším, co charakterizuje aktivní ženu. A plná energie je i značka Juvena sama. Je považována za skutečného průkopníka ve výzkumu pleti a naprostého odborníka na poli kosmetiky proti jejímu stárnutí. Po více než 60 letech důkladných a svědomitých výzkumů není divu, že odborníci pod značkou Juvena dosahují výjimečných výsledků. Největším objevem vědců pracujících pro značku Juvena je dvojitá revoluční inovace: SkinNova SC Technology. Zdroj nové svěží pleti se nalézá v tomto spojení dvou zásadních objevů (SkinNova Technology a Stem Cell Peptide). Tato inovace z dílny značky Juvena aktivně podporuje vlastní aktivitu kmenových buněk v pleti a poskytuje ideální mikro-prostředí pro všechny kožní buňky. V rámci až překvapivě účinné dvojité revoluce na poli boje proti stárnutí tak Juvena dosáhla vytvoření produktů, které pomáhají obnově kůže, činí ji pevnější, kvalitnější a celkově zvnitřku obnovenou. Zkrátka vytváří novou svěží pleť.Přípravky kosmetiky značky Juvena se vyznačují prvotřídní kvalitou a exkluzivitou splňující očekávání těch nejnáročnějších zákaznic, přičemž jsou stále cenově dostupné. Jejich účinky jsou jasně viditelné již po několika aplikacích. To vše bez testování na zvířatech, jemuž se Juvena důsledně vyhýbá.Juvena, to je precizní švýcarská dokonalost pro ženy, které nechtějí předčasně stárnout a trvají na kvalitě a exkluzivitě.

Nahoru

Hodnocení Juvena Prevent & Optimize

Co si o Juvena Prevent & Optimize myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Hodnocení *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepšínivea loreal 20%