Juvena Prevent & OptimizeBB krém SPF 30

1×
Juvena Prevent & Optimize BB krém SPF 30
Juvena Prevent & Optimize BB krém SPF 30
40 ml

Kód: JUV0618 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Využijte dopravu zdarma na veškeré objednávky.

Popis produktu Juvena Prevent & Optimize
Vlastnosti

Popis:
Juvena Prevent & Optimize BB krém je vhodný ke korekci jemných linek, únavy a suchých míst vaší pleti. BB krém od značky Juvena je jemně zbarvený a poskytuje mírné krytí. Díky unikátní technologii Juvena SkinNova SC zlepšuje Juvena BB krém kvalitu vaší pleti. Pomáhá předcházet předčasnému stárnutí pleti a poskytuje jí účinný systém ochrany. Po použití Juvena Prevent & Optimize BB krému pleť okamžitě získává svěží barvu a nižší viditelnost nedokonalostí. BB krém značky Juvena vás chrání před škodlivým slunečním zářením díky SPF filtru 30.
Díky Juvena Prevent & Optimize BB krému bude vaše pleť svěží, chráněná a neodolatelně zářivá. Prostě jako nová!

Účinky:

  • produkt je jemně zbarvený
  • poskytuje jemné krytí
  • pomáhá předcházet předčasnému stárnutí
  • chrání vaši pleť
  • rozzáří vás
  • SPF 30

Složení:

  • technologie SkinNova SC
  • Rona Flair

Typ pleti:
Vhodné pro všechny typy pleti a všechny věkové skupiny.

Jak aplikovat:
Aplikujte ráno na vyčištěný obličej. Rovnoměrně rozetřete.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Účinek
hydratace, anti-age
Ochrana proti slunci
s SPF
Typ tónovacího krému
BB krém

O značce Juvena

Švýcarská značka Juvena vznikla v roce 1954 a její název byl odvozen z latinského slova „juvenalis“, odkazujícího k samotné vizí značky – neutuchajícímu úsilí o mladistvost. Po více než 60 letech důkladných výzkumů je Juvena považována za skutečného průkopníka výzkumu pleti a naprostého odborníka v oblasti kosmetiky proti stárnutí.

Největším objevem pro značku Juvena je dvojitá revoluční inovace: SkinNova SC Technology (SkinNova Technology a Stem Cell Peptide). Tato inovace z dílny značky Juvena aktivně podporuje vlastní aktivitu kmenových buněk v pleti a poskytuje ideální mikro-prostředí pro všechny kožní buňky. Na poli boje kosmetiky proti stárnutí tak Juvena dosáhla vytvoření produktů, které pomáhají obnově kůže, činí ji pevnější, kvalitnější a celkově zvnitřku obnovenou.

Přípravky kosmetiky Juvena se vyznačují prvotřídní kvalitou splňující očekávání těch nejnáročnějších zákaznic. Jejich účinky jsou jasně viditelné již po několika aplikacích a to vše bez testování na zvířatech, jemuž se Juvena důsledně vyhýbá.

Recenze Juvena Prevent & Optimize