Juliette has a gunVanilla Vibes parfémovaná voda odstřik pro ženy

5×
Juliette has a gun Vanilla Vibes parfémovaná voda odstřik pro ženy
Juliette has a gun Vanilla Vibes parfémovaná voda odstřik pro ženy
Doprava zdarma
2 ml odstřik
67

Kód: JHG01794 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 29. 9. 2021
Osobní odběr
Již zítra středa 29. 9. 2021

Popis Juliette has a gun Vanilla Vibes
Složení

Zavřete oči a zhluboka se nadechněte. Cítíte slaný mořský vzduch, který se mísí se sladkou vůní léta. Na tváři vás šimrají sluneční paprsky a vaše kotníky omývají šumějící vlnky nebesky modrého moře. To není sen. To je parfémovaná voda Juliette has a gun Vanilla Vibes, která vám kdykoliv během roku připomene bezstarostné léto.

  • orientální vůně
  • unisex vůně – pro muže i ženy
  • její vonná kompozice evokuje letní dny

Složení vůně
Hned na začátku se o své slovo hlásí sůl, která evokuje slaný mořský vzduch. Poté se rozvoní gurmánská vanilka a orchidej. Základ vůně, který vydrží na kůži nejdéle, v sobě skrývá exotické tonka fazole, podmanivé pižmo, hřejivé santalové dřevo a benzoin.

Příběh vůně
Čisté a nezkrotné moře se odráží nejen v samotné vůni, ale také ve flakonku. Ten je v barvách písku a blankytně modré vody. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
sůl
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
orchidej, vanilka
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
benzoin, tonka fazole, pižmo, santalové dřevo
Druh vůně
orientální

O značce Juliette has a gun

Vůně Juliette has a gun jsou inspirovány dílem Williama Shakespeara, ale typická renesanční romantika zde dostává moderní kontury. Samotné pojetí značky pak symbolizuje nezávislost a svobodu a dává ženám do ruky pomyslnou zbraň, aby se mohly postavit mužům v odvěkém souboji pohlaví, vášně a lásky.

Značka Juliette has a gun je dílem Romana Ricciho, vnuka slavné návrhářky Niny Ricci, jejíž parfémy uchvátily svět. Do světa krásy se tak v roce 2006 probojovala i další generace této rodiny a nebojí se jít proti pravidlům moderního parfemářství. Pozornost získala například vůně Juliette has a gun Not a perfume, která je založená na jediné ingredienci – ambroxanu.

Designy flakonů, pozoruhodný koncept, osobnost hlavního tvůrce a celá image dělá ze značky Juliette has a gun osobitou platformu pro ženy, které si cení sebe samých, nebojí se provokovat, ale přitom rády zůstávají ženami.

Recenze Juliette has a gun Vanilla Vibes5