Juliette has a gun Not a Perfume Superdose parfémovaná voda unisex

Juliette has a gun Not a Perfume Superdose parfémovaná voda unisex
Juliette has a gun Not a Perfume Superdose parfémovaná voda unisex
Doprava zdarma
100 ml
2 660

Kód: JHG01798 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Juliette has a gun Not a Perfume Superdose
Složení

Nekomplikovaná, elegantní, čistá. Parfémovaná voda unisex Juliette has a gun Not a Perfume Superdose je důkazem, že krása se ukrývá v jednoduchosti. K naprostému uchvácení vašich smyslů stačí jedna jediná ingredience. Už nebudete toužit po ničem jiném, než po další a další dávce. Poznejte svoji novou závislost, ze které není cesty zpět.

  • maximálně okouzlující minimalistická vůně
  • obsahuje jedinou ingredienci – syntetickou molekulu Cetalox
  • pro muže a ženy, kteří touží po dokonalosti

Složení vůně
Výjimečnost kompozice spočívá mimo jiné v tom, že obsahuje pouze jednu jedinou složku. Tou je uměle vytvořená molekula Cetalox, známá také pod názvem ambroxan. Cetalox má na svědomí jedinečné svěží dřevité aroma s tóny ambry a bílého pižma.

Příběh vůně
Kromě unikátní kompozice se vůně pro muže a ženy Juliette has a gun Not a Perfume Superdose z roku 2019 vyznačuje téměř hypoalergenním složením. Jedná se o novou, výraznější a ještě více uchvacující verzi parfémované vody Juliette has a gun Not a Perfume. Stačí jediné přivonění a její sílu poznáte i vy.

Složení

Složení
ambroxan
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce Juliette has a gun

Vůně Juliette has a gun jsou inspirovány dílem Williama Shakespeara, ale typická renesanční romantika zde dostává moderní kontury. Samotné pojetí značky pak symbolizuje nezávislost a svobodu a dává ženám do ruky pomyslnou zbraň, aby se mohly postavit mužům v odvěkém souboji pohlaví, vášně a lásky.

Značka Juliette has a gun je dílem Romana Ricciho, vnuka slavné návrhářky Niny Ricci, jejíž parfémy uchvátily svět. Do světa krásy se tak v roce 2006 probojovala i další generace této rodiny a nebojí se jít proti pravidlům moderního parfemářství. Pozornost získala například vůně Juliette has a gun Not a perfume, která je založená na jediné ingredienci – ambroxanu.

Designy flakonů, pozoruhodný koncept, osobnost hlavního tvůrce a celá image dělá ze značky Juliette has a gun osobitou platformu pro ženy, které si cení sebe samých, nebojí se provokovat, ale přitom rády zůstávají ženami.

Recenze Juliette has a gun Not a Perfume Superdose