Juliette has a gun Not a Perfumeparfémovaná voda pro ženy

4×
Juliette has a gun Not a Perfume parfémovaná voda pro ženy
Juliette has a gun Not a Perfume parfémovaná voda pro ženy
Doprava zdarma
Doporučená maloobchodní cena
3 130

Ušetříte 37%
100 ml
1 960

Kód: JHG1165 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Juliette has a gun Not a Perfume
Složení

V jednoduchosti se skrývá nejen síla, ale i krásná vůně. Zcela novou úroveň jednoduchosti vám umožní prožít parfémovaná voda Juliette Has a Gun Not a Perfume. S tímto dokonale minimalistickým ne-parfémem s lehkou vůní podobnou ambře si můžete být jistá, že nikdy nebudete jen jedna z davu.

  • svěží, moderní vůně
  • jedinou vonnou látkou je syntetická molekula Cetalox
  • díky jednoduchému složení je téměř hypoalergenní

Příběh vůně
Cetalox, známý také jako ambroxan, se většinou používá jako jedna ze složek parfémového základu. Vůně Not a Perfume ji vyzdvihuje v celé její kráse jako jedinou vonnou složku. Výsledek je minimalistická, čistá a elegantní vůně s tóny ambry a bílého pižma.

Složení

Složení
ambroxan
Druh vůně
květinová, dřevitá

Napsali jsme o Juliette has a gun Not a Perfume
Články

O značce Juliette has a gun

Vůně Juliette has a gun jsou inspirovány dílem Williama Shakespeara, ale typická renesanční romantika zde dostává moderní kontury. Samotné pojetí značky pak symbolizuje nezávislost a svobodu a dává ženám do ruky pomyslnou zbraň, aby se mohly postavit mužům v odvěkém souboji pohlaví, vášně a lásky.

Značka Juliette has a gun je dílem Romana Ricciho, vnuka slavné návrhářky Niny Ricci, jejíž parfémy uchvátily svět. Do světa krásy se tak v roce 2006 probojovala i další generace této rodiny a nebojí se jít proti pravidlům moderního parfemářství. Pozornost získala například vůně Juliette has a gun Not a perfume, která je založená na jediné ingredienci – ambroxanu.

Designy flakonů, pozoruhodný koncept, osobnost hlavního tvůrce a celá image dělá ze značky Juliette has a gun osobitou platformu pro ženy, které si cení sebe samých, nebojí se provokovat, ale přitom rády zůstávají ženami.

Recenze Juliette has a gun Not a Perfume4