Juliette has a gun Not a Perfumedárková sada pro ženy

Juliette has a gun Not a Perfume dárková sada pro ženy
Juliette has a gun Not a Perfume dárková sada pro ženy

Kód: JHG01809 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Not a Perfume parfémovaná voda 100 ml + Mmmm... parfémovaná voda 7,5 ml + Lady Vengeance parfémovaná voda 7,5 ml + Vanilla Vibes parfémovaná voda 7,5 ml

Dárek pro vás
Využijte dopravu zdarma na veškeré objednávky.

Popis parfému Juliette has a gun Not a Perfume
Složení

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým perfektním parfémovým setem Juliette has a gun Not a Perfume. Vůně jako dárek zaručeně vždycky potěší.

Vlastnosti:

  • skvěle se hodí jako dárek
  • luxusní vůně

Sada obsahuje:

  • Not a Perfume parfémovaná voda 100 ml
  • Mmmm... parfémovaná voda 7,5 ml
  • Lady Vengeance parfémovaná voda 7,5 ml
  • Vanilla Vibes parfémovaná voda 7,5 ml

Složení

Typ sady
dárková sada

O značce Juliette has a gun

Vůně Juliette has a gun jsou inspirovány dílem Williama Shakespeara, ale typická renesanční romantika zde dostává moderní kontury. Samotné pojetí značky pak symbolizuje nezávislost a svobodu a dává ženám do ruky pomyslnou zbraň, aby se mohly postavit mužům v odvěkém souboji pohlaví, vášně a lásky.

Značka Juliette has a gun je dílem Romana Ricciho, vnuka slavné návrhářky Niny Ricci, jejíž parfémy uchvátily svět. Do světa krásy se tak v roce 2006 probojovala i další generace této rodiny a nebojí se jít proti pravidlům moderního parfemářství. Pozornost získala například vůně Juliette has a gun Not a perfume, která je založená na jediné ingredienci – ambroxanu.

Designy flakonů, pozoruhodný koncept, osobnost hlavního tvůrce a celá image dělá ze značky Juliette has a gun osobitou platformu pro ženy, které si cení sebe samých, nebojí se provokovat, ale přitom rády zůstávají ženami.

Recenze Juliette has a gun Not a Perfume