Juliette has a gun Moon Dance parfémovaná voda pro ženy

Juliette has a gun Moon Dance parfémovaná voda pro ženy
Juliette has a gun Moon Dance parfémovaná voda pro ženy
Doprava zdarma
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
5 740

Ušetříte 20%
75 ml
4 560

Kód: JHG1252 | 3 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Juliette has a gun Moon Dance
Složení

Měsíční svit přímo vyzývá k tanci. Nikdo se nedívá, jste tu jen vy, vaše emoce a nádherný třpyt. Parfémovaná voda Juliette Has a Gun Moon Dance je opojná vůně, jež se vtělila do flakonu.

  • vytříbená vůně tuberózy a fialek
  • uvedena na trh roku 2014
  • skvěle se hodí na slavnostní příležitosti

Složení vůně
Tuberóza, květina, která rozkvétá do tmy, dává vůni Moon Dance hebký, krémový charakter. Připomíná horký letní večer po dešti. Elegantní stopu vonné kompozici dává pudrová fialka a luxusní růže. Barvu a vůni hvězdné noci evokuje zemité pačuli v základu. Moon Dance sálá z pokožky jako třpytky stříbra. 

Příběh vůně
V kontrastu k zářivému jasu Slunce je vůně Moon Dance poctou Měsíci. Inspiruje se proměnami temného stínu a měsíčního světla. Výsledkem je záhadná vůně, tak trochu chladná, ale plná smyslnosti.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
tuberóza, růže, fialka
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pačuli
Druh vůně
květinová, chypre

O značce Juliette has a gun

Vůně Juliette has a gun jsou inspirovány dílem Williama Shakespeara, ale typická renesanční romantika zde dostává moderní kontury. Samotné pojetí značky pak symbolizuje nezávislost a svobodu a dává ženám do ruky pomyslnou zbraň, aby se mohly postavit mužům v odvěkém souboji pohlaví, vášně a lásky.

Značka Juliette has a gun je dílem Romana Ricciho, vnuka slavné návrhářky Niny Ricci, jejíž parfémy uchvátily svět. Do světa krásy se tak v roce 2006 probojovala i další generace této rodiny a nebojí se jít proti pravidlům moderního parfemářství. Pozornost získala například vůně Juliette has a gun Not a perfume, která je založená na jediné ingredienci – ambroxanu.

Designy flakonů, pozoruhodný koncept, osobnost hlavního tvůrce a celá image dělá ze značky Juliette has a gun osobitou platformu pro ženy, které si cení sebe samých, nebojí se provokovat, ale přitom rády zůstávají ženami.

Recenze Juliette has a gun Moon Dance