Juliette has a gun Miss Charming parfémovaná voda pro ženy

2×
Juliette has a gun Miss Charming parfémovaná voda pro ženy
Juliette has a gun Miss Charming parfémovaná voda pro ženy
Doprava zdarma
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
3 130

Ušetříte 45%
100 ml
1 720

Kód: JHG1162 | Skladem

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Juliette has a gun Miss Charming
Složení

Zahalte se do naprosto okouzlujícího, sladce přívětivého aroma, které poplete hlavu každému v okolí. Parfémovaná voda Juliette Has a Gun Miss Charming se tváří nenápadně, ale dokáže překvapit.

  • něžná vůně s ovocnými tóny
  • představena roku 2006
  • vhodná pro jakoukoliv příležitost

Složení vůně
Ve vůni Miss Charming se orosené květy zahradních růží setkávají s lahodným akordem ovoce. Jahoda vzbuzuje bezstarostný pocit léta, sladké liči evokuje růžové tváře a divoké bobule naznačují, že tato slečna má čarovnou moc lesní víly.

Příběh vůně
Miss Charming je čarodějnou vůní, která láká na zdánlivou naivitu. Její kouzelnou zbraní je provokativnost a smyslnost. Na první pohled se zdá spíše nevinná, ale buďte opatrní. Je to růže, a ta má trny. Vůně Miss Charming, jejíž název se dá volně přeložit jako “Slečna Okouzlující“, je půvabná, sladce kouzelná a plná entuziasmu.

Složení

Složení
lesní plody, růže, pižmo, jahoda, liči
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Juliette has a gun

Vůně Juliette has a gun jsou inspirovány dílem Williama Shakespeara, ale typická renesanční romantika zde dostává moderní kontury. Samotné pojetí značky pak symbolizuje nezávislost a svobodu a dává ženám do ruky pomyslnou zbraň, aby se mohly postavit mužům v odvěkém souboji pohlaví, vášně a lásky.

Značka Juliette has a gun je dílem Romana Ricciho, vnuka slavné návrhářky Niny Ricci, jejíž parfémy uchvátily svět. Do světa krásy se tak v roce 2006 probojovala i další generace této rodiny a nebojí se jít proti pravidlům moderního parfemářství. Pozornost získala například vůně Juliette has a gun Not a perfume, která je založená na jediné ingredienci – ambroxanu.

Designy flakonů, pozoruhodný koncept, osobnost hlavního tvůrce a celá image dělá ze značky Juliette has a gun osobitou platformu pro ženy, které si cení sebe samých, nebojí se provokovat, ale přitom rády zůstávají ženami.

Recenze Juliette has a gun Miss Charming2