Juliette has a gun Midnight Oudparfémovaná voda pro ženy

2×
Juliette has a gun Midnight Oud parfémovaná voda pro ženy
Juliette has a gun Midnight Oud parfémovaná voda pro ženy
Doprava zdarma
Doporučená maloobchodní cena
3 520

Ušetříte 49%
100 ml
1 810

Kód: JHG1160 | Skladem

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

1
Zásilkovna
úterý 7. 7. 2020
Osobní odběr
úterý 7. 7. 2020

Popis parfému Juliette has a gun Midnight Oud
Složení

Zavřete oči a nechte se přenést do krajin dalekého Orientu. Záhadná, orientální parfémovaná voda Juliette Has a Gun Midnight Oud s hlubokými tóny agarového dřeva a růže je jako poznávací znamení, na které bude těžké zapomenout.

  • orientální vůně
  • pro moderní a elegantní ženu
  • představena roku 2009  

Složení vůně
Vůně Midnight Oud propojuje záplavu rozkvetlých růží s temnými dřevitými tóny. Cedr a guajakové dřevo připomínají palácové schodiště obložené dřevěnými panely. Pačuli a březový dehet přidávají zemitost a zakouřenost tajemnému agarovému dřevu. Ambrový akord a pižmo se propojují s vůní lidského těla a dotvářejí její svůdný závěr. 

Příběh vůně
Uprostřed nejtemnější noci se po chodbě mihne stín závoje. Dáma na útěku. Tajemnou postavu prozradí záblesk třpytivého flakonu a nezaměnitelná vůně, která prostoupí palác a vyzývá k následování.


Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
růže, šafrán, bergamot, papyrus
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
agarové dřevo, geránium
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, pižmo, santalové dřevo, pačuli
Druh vůně
orientální

O značce Juliette has a gun

Vůně Juliette has a gun jsou inspirovány dílem Williama Shakespeara, ale typická renesanční romantika zde dostává moderní kontury. Samotné pojetí značky pak symbolizuje nezávislost a svobodu a dává ženám do ruky pomyslnou zbraň, aby se mohly postavit mužům v odvěkém souboji pohlaví, vášně a lásky.

Značka Juliette has a gun je dílem Romana Ricciho, vnuka slavné návrhářky Niny Ricci, jejíž parfémy uchvátily svět. Do světa krásy se tak v roce 2006 probojovala i další generace této rodiny a nebojí se jít proti pravidlům moderního parfemářství. Pozornost získala například vůně Juliette has a gun Not a perfume, která je založená na jediné ingredienci – ambroxanu.

Designy flakonů, pozoruhodný koncept, osobnost hlavního tvůrce a celá image dělá ze značky Juliette has a gun osobitou platformu pro ženy, které si cení sebe samých, nebojí se provokovat, ale přitom rády zůstávají ženami.

Recenze Juliette has a gun Midnight Oud