Juliette has a gun Mad Madame parfémovaná voda pro ženy

4×
Juliette has a gun Mad Madame parfémovaná voda pro ženy
Juliette has a gun Mad Madame parfémovaná voda pro ženy
Doprava zdarma
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
3 520

Ušetříte 50%
100 ml
1 740

Kód: JHG1157 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Juliette has a gun Mad Madame
Složení

Máte v sobě kapku drzosti, jen tak něco vás nezastaví a když se dostanete mezi lidmi do řeči, dělá vám to radost? Tak to je pro vás parfémovaná voda Juliette Has a Gun Mad Madame jako stvořená. Skrývá v sobě květinové tóny i dřevitě kožené akordy.

  • květinová a živočišná chypre vůně
  • pro moderní odvážnou ženu, která je ráda středem pozornosti
  • nejlépe se hodí na večer, v chladnějších měsících  

Složení vůně
Kytici sytě červených růží doplňuje provokativní živočišný tón kastorea ještě zvýrazněný zemitým pačuli. Krémové květy tuberózy se utápějí ve sladkém akordu vanilky a fazole tonky a tvoří protiváhu svěžímu černému rybízu.

Příběh vůně
Vůně Mad Madame pochází z dílny nezávislé italské značky niche parfémů Juliette Has a Gun, která je projektem Romana Ricciho, vnuka ve světě parfémů proslulé Niny Ricci. Řada parfémů Juliette Has a Gun je inspirovaná snad nejslavnější Shakespearovou tragédií, ovšem Julie v pojetí Romana Ricciho trochu zdivočela. Moderní Julie je ozbrojená (přičemž zbraň je zde symbolem emancipace žen a metaforou pro parfém), ale stejně žensky uchvacující jako dříve.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
ambra, růže, frézie, černý rybíz
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
pivoňka, jasmín, pačuli, tuberóza
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
vanilka, pižmo, kastoreum
Druh vůně
chypre

O značce Juliette has a gun

Vůně Juliette has a gun jsou inspirovány dílem Williama Shakespeara, ale typická renesanční romantika zde dostává moderní kontury. Samotné pojetí značky pak symbolizuje nezávislost a svobodu a dává ženám do ruky pomyslnou zbraň, aby se mohly postavit mužům v odvěkém souboji pohlaví, vášně a lásky.

Značka Juliette has a gun je dílem Romana Ricciho, vnuka slavné návrhářky Niny Ricci, jejíž parfémy uchvátily svět. Do světa krásy se tak v roce 2006 probojovala i další generace této rodiny a nebojí se jít proti pravidlům moderního parfemářství. Pozornost získala například vůně Juliette has a gun Not a perfume, která je založená na jediné ingredienci – ambroxanu.

Designy flakonů, pozoruhodný koncept, osobnost hlavního tvůrce a celá image dělá ze značky Juliette has a gun osobitou platformu pro ženy, které si cení sebe samých, nebojí se provokovat, ale přitom rády zůstávají ženami.

Recenze Juliette has a gun Mad Madame4