Juliette Has a Gun Citizen Queen parfémovaná voda tester pro ženy

Značka: Juliette Has a Gun

Tento produkt je TESTER.
Tester je speciální verze, která je balena do bílé krabičky a nemívá kryt rozprašovače. Složení vůně je stejné.
více informací o TESTERU

Varianty Juliette Has a Gun Citizen Queen

  • Juliette Has a Gun Citizen Queen parfémovaná voda tester pro ženy 100 ml parfémovaná voda tester pro ženy 100 ml 

Další produkty Juliette Has a Gun Citizen Queen

Nahoru

Popis parfému Juliette Has a Gun Citizen Queen

Hodnocení

Vzhled flakonu

Výdrž vůně

Intenzita

Celkový dojem

Složení

kůže, labdanum, slaměnka, růže, aldehydy, pižmo, pryskyřice, kosatec, jantar, pudr, bergamot

Citizen Queen je chyprová aldehydová vůně pro ženy s výraznou živočišnou stránkou. Pochází z dílny nezávislé italské značky nikových (niche) parfémů Juliette Has a Gun, která je projektem Romana Ricciho, vnuka ve světě parfémů proslulé Niny Ricci. Řada parfémů Juliette Has a Gun („Julie má zbraň“) je inspirovaná snad nejslavnější Shakespearovou tragédií, ovšem Julie v pojetí Romana Ricciho trochu „zdivočela“. Moderní Julie je ozbrojená (přičemž zbraň je zde symbolem emancipace žen a metaforou pro parfém), ale stejně romantická jako dříve.

Parfemovaná voda Juliette Has a Gun Citizen Queen, vytvořená jako všechny vůně značky na základě filozofie pojímající parfumérství jako umění, je ztvárněním charakteru moderní ženy, která je naprosto svá. „Není jen dámou, která dokáže být pěkně kousavá, tou nejkouzelnější či svým způsobem nejhrozivější krasavicí, je tím vším současně,“ uvádí zástupci značky k inspiraci vůně Citizen Queen a dodávají: „Je nepopsatelná a to je právě ten důvod, proč je tak fascinující.“  Parfemovaná voda, jejíž název se dá volně přeložit jako „Královna města“, je vůní pro sebevědomé odvážné moderní ženy. Záhadná, až návykově krásná, luxusní a smyslná, s vůní Citizen Queen je Shakespearova Julie v moderním rebelantském pojetí značky Juliette Has a Gun zpět a v plné síle, ještě nepolapitelnější, než kdykoli předtím.

Ve vonné kompozici Juliette Has a Gun Citizen Queen nalezneme akordy růže, kosatce, kůže, jantaru, slaměnky, labdana a francouzského labdana, aldehydů, bergamotu, pižma a pryskyřice, doplněné dalšími pudrovitými notami. Celkové aroma, originálně propojující dominantní pudrovitou stránku s jantarovými, koženými, květinovými a balzámovými aspekty, je smyslně přitažlivé, elegantní a především naprosto fascinující. Parfemovaná voda Citizen Queen je moderní, jedinečná a tak trochu nebezpečná. Značka Juliette Has a Gun by k této „vonné zbrani“ pro sebejistou ženu, která je vždy svá, měla vydávat zbrojní pas…

Juliette Has a Gun Citizen Queen se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Svou nositelku zahalí do přitažlivě záhadného a současně elegantního a nebezpečně svůdného aroma a spolehlivě jí zajistí pozornost okolí. Tuto parfemovanou vodu si oblíbí především odvážné moderní ženy, které osloví nápadité propojení výrazně pudrovitého kosatce s kůží a růží. Vyzkoušet by ji měla také každá milovnice živočišně smyslných chyprových aldehydových vůní, která dokáže u parfému ocenit skutečnou kvalitu a vysokou míru inovativnosti.

Juliette Has a Gun Citizen Queen zaujme také atraktivním balením. Zářivě bílý oválný flakon doplňuje luxusní tmavá krabička, zdobená mašlí. Vyzkoušejte parfém z řady inspirované nejslavnější Shakespearovou tragédií v moderním pojetí a zamilujte se do vůně, hodné pravé moderní městské královny. Díky své špičkové kvalitě a unikátnosti je parfemovaná voda Citizen Queen také dokonalým dárkem pro výjimečnou ženu z vašeho okolí.

Juliette Has a Gun Citizen Queen – originální chyprová aldehydová vůně pro moderní odvážnou ženu, která je vždy sama sebou.

Co je tester? Testery se běžně používají v klasických parfumeriích, aby si zákazníci mohli vyzkoušet, jak parfém voní. Protože tedy tester neslouží pro přímý prodej koncovým zákazníkům, není jeho provedení tak barevné a honosné. Tester se od klasického produktu liší pouze tím, že bývá zabalen v bílé krabičce bez potisku, případně je zcela bez obalu a většinou nemívá ochranný vršek rozprašovače. Chcete-li vůní pro sebe a krabičku tedy nepotřebujete, je tester ideální volbou. V případě, že vůni máte pro někoho jako dárek, je vhodnější klasické balení.

Nahoru

O značce Juliette Has a Gun

Parfémy Juliette Has A Gun jsou projektem Romana Ricciho. Zdá se vám to jméno povědomé právě ve spojení s parfémy? Jste na správné stopě, Romano Ricci je totiž vnukem slavné návrhářky Niny Ricci, jejíž parfémy uchvátily svět. O svoje místo na slunci se nyní uchází i další generace rodu Ricci. Parfémy Juliette Has A Gun jsou inspirovány dílem samotného Williama Shakespeara, ale renesanční romantika dostává svoje současné moderní kontury.Značka Juliette Has A Gun má svoje sídlo v Paříži a byla založena roku 2006. „Juliette má zbraň“ je naplněnou vizí krásných moderních vůní spojených s prověřenou tradicí a důrazem na romantiku. První vůně využívaly především růži a její dokonalé vlastnosti. Časem se nabídka parfémů Juliette Has A Gun rozrostla i o další výrazné ingredience a dnes představuje oslnivý koktejl jiskřivých vůní. Dává ženám do ruky pomyslnou zbraň, aby se mohly postavit mužům v odvěkém souboji pohlaví, vášně a lásky. Samotné pojetí značky symbolizuje nezávislost a svobodu, ale nezapomíná ani na romantiku a ženskost. Vtipné obaly, pozoruhodný koncept, osobnost hlavního tvůrce a celá image značky dělá z Juliette Has A Gun svébytnou platformu pro ženy, které si cení samy sebe, nebojí se provokovat, ale přitom rády zůstávají ženami. Chcete umět využívat ženské zbraně? Parfémy Juliette Has A Gun budou tím nejlepším pomocníkem. Pusťte se společně s nimi na dobrodružnou pouť plnou zábavy, svádění a dokonalého ženského elementu.

Nahoru

Videa k Juliette Has a Gun Citizen Queen

Nahoru

Hodnocení Juliette Has a Gun Citizen Queen

Co si o Juliette Has a Gun Citizen Queen myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Hodnocení *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepšísummer niche 2017niche sale