Judith Leiber Nighttoaletní voda pro ženy

Judith Leiber Night toaletní voda pro ženy 75 ml
Judith Leiber Night toaletní voda pro ženy 75 ml
75 ml

Kód: JLB0138 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Judith Leiber Night
Složení

Příjemná toaletní voda pro ženy Judith Leiber Night, která své hlavní využití nalezne hlavně při nočním pokušení. Intenzivní a opojná vůně, která je bohatá na teple kořeněné ingredience. Horké tóny, jež zvýrazňují nejenom vaši přitažlivost, ale také eleganci a smyslnosti.

Judith Leiber Night je toaletní voda, s níž poznáte, že i květinové tóny mohou být přirozeně sexy. Zahrajte si hru s bergamotem, jasmínem, pivoňkami nebo lilií. Zamilujte si orientální tajemství, které postupem času a při rozkládání jednotlivých tónů odhalíte. Noční život pro vás bude příležitostí.

Přemírou luxusu překypuje také flakónek toaletní vody pro ženy Judith Leiber Night, který je opatřen několika estetickými kamínky. Matná černá nádoba obdélníkového tvaru, v níž se nachází právě ta esence, kterou tak dlouhou dobu hledáte. Karamelizované překvapení již netrpělivě čeká.

Složení

Hlava
skořice, bergamot
Srdce
pivoňka, lilie, jasmín
Základ
ambra, dřevité tóny, kadidlo, pačuli
Druh vůně
orientální, květinová

O značce Judith Leiber

Parfémy Judith Leiber jsou stejně sofistikované, elegantní a výjimečné jako jejich patronka – světoznámá designérka a návrhářka Judith Leiber. Její bohatá kariéra ve světě módy začala už v roce 1963, kdy si založila vlastní společnost a zaměřila se na výrobu luxusních a originálních kabelek. Postupně se portfolio rozšířilo i o peněženky, šperky a další doplňky a v roce 2007 také o parfémy.

Judith Leiber se narodila v Budapešti, odkud v těžkých dobách 2. světové války a pronásledování Židů uprchla její rodina do neutrálního Švýcarska a pak zamířila do USA. Judith se stala brzy synonymem pro kreativitu, originalitu a její kabelky si získávaly příznivce i mezi celebritami. Nosily je manželky amerických prezidentů, objevovaly se na slavnostních recepcích i v mnoha filmech. Prestiž značky rostla každým rokem a v jejím odlesku se dobře dařilo i novým komoditám zařazeným do výroby a platí to i pro parfémy Judith Leiber.

I na ně se přenesl pověstný šarm, smysl pro detail a elegantní ženskost. Sluší se poznamenat, že parfémy této značky nejsou u nás zatím masově rozšířené a možná právě proto vás zaujmou svojí neotřelostí. Možná netoužíte splynout s davem a hledáte něco mimořádného a výjimečného. V nabídce vůní Judith Leiber nenajdete desítky kompozic, jde spíše o několik málo produktů, které ale velmi jednoznačně osvědčily svůj nárok stát na výsluní parfumářské branže.

Jedním z reprezentantů značky je parfém Judith Leiber Amethyst, sladká, ovocná a velice příjemná vůně pro ženy, uvedená na trh v roce 2012. Svoje nositelky obléká do svůdného závoje z ovoce a květin a dává pocítit teplou náruč exotického dřeva. Po nerostu je pojmenován i další parfém Judith Leiber Topaz. Překrásnou vůni korunuje luxusní nápaditý flakon.

Uhrančivé, charismatické a noblesní parfémy Judith Leiber jsou skvělou volbou pro ženy, které mají rády podstatu svého ženství a umějí si dopřát neotřelé luxusní potěšení. Vyzkoušejte některou z vůní Judith Leiber a vydejte se na voňavou exkurzi plnou jiskřivých tónů.

Recenze Judith Leiber Night