Jsme stabilní a silná firma

Historie internetové parfumerie notino.cz sahá až do roku 2004, kdy zakladatelé otevřeli svůj první internetový obchod s parfémy. Následovalo rychlé rozšiřování sortimentu a expanze do dalších zemí. V jejich důsledku se úspěšná lokální značka notino.cz v roce 2016 přejmenovala na globální Notino.

Notino.cz provozuje společnost Notino, s.r.o., která provozuje největší internetové parfumerie ve střední Evropě. Ročně vyřídí stovky tisíc objednávek a zaujímá tak přední místa podle obratů i počtu zákazníků. V České a Slovenské republice, kde působí nejdéle, je lídrem v prodeji vůní. Parfumerie Notino jsou oblíbené zejména kvůli výrazné orientaci na přání a potřeby zákazníka, moderním službám a příznivé cenové politice.

Jsme si vědomi toho, že úspěch našich obchodů je postavený na důvěře a spokojenosti klientů. Zaměstnanci se řídí etickým kodexem, který klade důraz na profesionalitu a ochotu ve vztahu k zákazníkovi. Nejvyšším cílem je dlouhodobá spokojenost klientů, ne okamžitý zisk.

Společnosti Notino, s.r.o. je dlouhodobě aktivní v oblasti rozvoje středoevropského internetového prodeje. Podílí se na rozvoji prodejních služeb, na zavádění nových standardů pro zákazníky a aktivně spolupracuje se spotřebitelskými organizacemi v jednotlivých státech. Jako jedna z prvních se stala členem České asociace pro elektronickou komerci APEK. Jako první internetová parfumerie získala osvědčení SAOP, které vydává Sdružení obrany spotřebitelů České republiky, výrazně se podílí na vzniku kodexu nediskriminujícího podnikatele apod.

Notino, s.r.o. spolupracuje s významnými společnostmi střední Evropy a to jako dodavatel produktů, tak i na různých komerčních i nekomerčních projektech.

Chcete se na něco zeptat? Napište nám.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.






Menu