Jsme nejkvalitnější e-shop v Česku a na Slovensku, děkujeme!

Po roce proběhlo opět vyhlášení nejlepších e-shopů v České republice ShopRoku 2016, kde sami zákazníci hodnotí české e-shopy podle svých zkušeností.

Notino letos obhájilo loňské vítězství v kategorii „Krása a zdraví“ a navíc oproti loňsku vyhrálo i cenu kvality. Notino je tedy podle vás, našich zákazníků, nejkvalitnější e-shop v Česku napříč všemi obory. Moc nás to těší a motivuje k další práci.

To, že jsou s námi naši zákazníci opravdu spokojení, jsme obhájili i na Slovensku, kde jsme vyhráli ShopRoku opět hned dvakrát a to ve stejných kategoriích jako v Česku. Notino je tak úplně první e-shop, který dokázal vyhrát v jenom roce v Česku a na Slovensku a to nejen ve své kategorii, ale i celkově.

Notino ale bodovalo už i v minulosti, byť pod jiným jménem, a za dobu existování soutěže nasbíralo v Česku a na Slovensku nejvíce ocenění a je tak nejúspěšnější e-shop v soutěžcíh ShopRoku.

Víme, že to není jen naše zásluha, proto moc děkujeme za vaši přízeň a podporu a slibujeme, že se budeme dál snažit, ať s námi máte ty nejlepší zkušenosti jako doposud.

Vaše Notino

Chcete se na něco zeptat? Napište nám.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Odesláním společnost Notino s.r.o. zpracuje Vaše údaje za účelem vyřízení vaší žádosti na základě oprávněného zájmu. Proti tomuto zpracování můžete v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů podat námitku.

Menu