Jovan Sex Appeal kolínská voda pro muže

2×
Jovan Sex Appeal kolínská voda pro muže
Jovan Sex Appeal kolínská voda pro muže
88 ml
163

Kód: JVN0582 | Skladem

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Jovan Sex Appeal
Složení

Exkluzivní pánská vůně Jovan Sex Appeal je určena pro všechny mladé, atraktivní sexy muže, kteří chtějí na své okolí působit přímo magicky přitažlivým dojmem. Muž, který vůni Sex Appeal používá, je sebevědomý a ví, co chce. Kamkoliv vejde, ženy mu padají k nohám.

Jedinečná kompozice esencí vytváří nezapomenutelné aroma. Parfém Jovan Sex Appeal byl navržen tak, aby podtrhoval sex-appeal a přirozené charisma každého moderního muže. Vůně se ukrývá v jednoduchém flakonu s nadčasovým designem, jehož stylovost dokonale doplňuje klasický stříbrný uzávěr. Parfém Sex Appeal je výbornou volbou pro nošení v jarních a letních měsích, kdy jeho aroma jde skvěle ruku v ruce s flirtováním během krásných slunečných dnů.

Vyzkoušejte jedinečný pánský parfém Jovan Sex Appeal a nebudete litovat! S vůní se budete cítit svěže, přitažlivě a vždy upraveně. Parfémy značky Jovan jsou velice oblíbené a žádané. Vždy překvapí něčím novým a inovativním.

Složení

Složení
zelené tóny, koření
Druh vůně
aromatická, kořenitá

O značce Jovan

Parfémy Jovan se právem řadí ke kultovním vůním. Opravňuje je k tomu dlouhá historie, ikonické produkty a několik význačných milníků. Vznik je datován do roku 1972 a od samého začátku se značka profilovala jako cenově dostupná linie vůní pro nositele se svobodným duchem, životní energií a originálním přístupem.
Značka Jovan provokuje, inspiruje a nese poselství, že můžete žít tak, jak chcete. Zrodila se v éře hippie a prezentuje svobodného ducha. Má předpoklady k překračování hranic běžného, nezastírá sexualitu a přitažlivost, je neodolatelná a za všech okolností bere život s nadhledem a lehkostí. Stejná charakteristika pak platí i pro její příznivce.
Věděli jste, že Jovan Musk se v roce 1981 stal oficiálním sponzorem turné kapely Rolling Stones? Bylo to poprvé v historii, kdy se značka parfémů spojila se jménem hudební skupiny a zaštítila jeden z jejích uměleckých počinů. Založila tak dnes zcela běžnou tradici propojení kosmetických značek se světem showbyznysu.
Největší sláva značky přišla s parfémem Jovan Fresh Musk. I v našich končinách si získal mimořádnou pozornost a zástupy fanoušků. Dnes Jovan stále boduje s vyváženými, výraznými vůněmi v cenově dostupné relaci a řídí se mottem „jsem to, co přitahuje“. Stále je symbolem přímočarosti, přitažlivosti, smyslnosti a svobody. Svoji nabídku rovnoměrně dělí mezi ženy a muže a pro obě skupiny přináší výrobky splňující všechny atributy moderních vůní.
Čisté vůně, čistý design flakonů, styl a přitažlivost - takový je Jovan pro ženy i muže. Parfémy Jovan oceníte, pokud hledáte přímočaré čisté vůně s jednoznačným názorem. Každý den vám dají pocit výjimečnosti, svěžesti, sebejistoty a radosti ze života.

Recenze Jovan Sex Appeal2