JOOP! Joop! Homme

deostick pro muže 75 ml

JOOP! Joop! Homme deostick pro muže 75 ml
JOOP! Joop! Homme deostick pro muže 75 ml
JOOP! Joop! Homme deostick pro muže 75 ml
550
Sleva 55%
75 ml
245

Kód: JOP0034 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
JOOP! Joop! Homme
75 ml | 245

Popis parfému JOOP! Joop! Homme

Parfémovaný deostick JOOP! Homme skvěle doplní vůni ze stejné kolekce. Tuhý deodorant pečuje o citlivou pokožku podpaží a zanechává ji provoněnou po dlouhé hodiny.

O značce JOOP!

Kultovní německá značka JOOP! je charakteristická svou moderností a autentičností. Tepe v rytmu světových velkoměst a je určena všem osobitým mužům a ženám s vášní pro módu a design. Parfémy JOOP! přinášejí do světa vůní svěžest, originalitu a jedinečnost svého tvůrce.

Zakladatel značky Wolfgang Joop byl vždy velkým milovníkem krásy a umění. Po krátkém studiu psychologie obrátil svou pozornost na svět módy a brzy se mu podařilo získat hlavní cenu v prestižní designové soutěži. V roce 1978 představil světu svou první módní kolekci. Ta mu zajistila mezinárodní úspěch a od roku 1981 tvořil již pod vlastní značkou JOOP!.

Vůbec první voňavou vlaštovkou firmy byla dámská toaletní voda JOOP! Femme s nádechem orientálních květin. Z parfémů JOOP! pro muže svou neotřelou kompozicí pak vyniká vůně JOOP! Homme. Nechte se i vy unést pulsující energií těchto jedinečných parfémů!