JOOP! Homme Black King

sprchový gel pro muže 150 ml

JOOP! Homme Black King sprchový gel pro muže 150 ml
JOOP! Homme Black King sprchový gel pro muže 150 ml
JOOP! Homme Black King sprchový gel pro muže 150 ml
150 ml
144

Kód: JOP1440 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
JOOP! Homme Black King
150 ml | 144

Popis parfému JOOP! Homme Black King

Sprchový gel JOOP! Homme Black King dokonale doplní vůni ze stejné řady. Dodává svěžest a zanechává pokožku hebkou a plnou vůně, která stimuluje smysly a zvyšuje sebevědomí. Z každého mytí tak udělá úžasný zážitek.

O značce JOOP!

Kultovní německá značka JOOP! je charakteristická svou moderností a autentičností. Tepe v rytmu světových velkoměst a je určena všem osobitým mužům a ženám s vášní pro módu a design. Parfémy JOOP! přinášejí do světa vůní svěžest, originalitu a jedinečnost svého tvůrce.

Zakladatel značky Wolfgang Joop byl vždy velkým milovníkem krásy a umění. Po krátkém studiu psychologie obrátil svou pozornost na svět módy a brzy se mu podařilo získat hlavní cenu v prestižní designové soutěži. V roce 1978 představil světu svou první módní kolekci. Ta mu zajistila mezinárodní úspěch a od roku 1981 tvořil již pod vlastní značkou JOOP!.

Vůbec první voňavou vlaštovkou firmy byla dámská toaletní voda JOOP! Femme s nádechem orientálních květin. Z parfémů JOOP! pro muže svou neotřelou kompozicí pak vyniká vůně JOOP! Homme. Nechte se i vy unést pulsující energií těchto jedinečných parfémů!