JoicoK-PAK kondicionér pro poškozené vlasy

Joico K-PAK kondicionér pro poškozené vlasy
Joico K-PAK kondicionér pro poškozené vlasy
1000 ml

Kód: JOI0123 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

Popis Joico K-PAK
Vlastnosti

Popis:
Mimořádně účinný kondicionér Joico K-PAK je vhodný pro obnovu poničených, unavených a chemicky ošetřených vlasů. Kondicionér Joico K-PAK rekonstruuje celou strukturu vlasu, zvyšuje jejich elasticitu a dodává jim pevnost a lesk. Zároveň zabraňuje zatuchávání a usnadňuje úpravu vlasů. Přípravek také eliminuje nežádoucí účinky tepelného upravování vlasů a dodává novou energii vyčerpaným vlasům vlivem nežádoucího okolního prostředí.
Výsledkem pravidelného používání kondicionéru Joico K-PAK je významně zvýšený vnitřní tonus vlasu, odolnost a snazší úprava vlasů do požadovaného účesu. Navraťte svým vlasům přirozenou sílu, zdraví a perfektní kondici s profesionálním kondicionérem Joico K-PAK!

Účinky:

 • rekonstrukce vlasového vlákna
 • obnovuje poničené, oslabené a unavené vlasy
 • eliminuje nežádoucí účinky chemické nebo tepelné úpravy vlasů
 • chrání vlasy před škodlivým životním prostředím
 • dodává vlasům sílu a lesk
 • hloubkově hydratuje
 • zvyšuje vnitřní tonus vlasů
 • usnadňuje úpravu účesu
 • nezatěžuje vlasy

Složení:

 • aminokyseliny - obnovují poškozená místa vlasové kutikuly
 • komplexy Bio-Advanced Peptide a Quadramine - opravují a posilují vlas přesně tam, kde je to zapotřebí

Typ vlasů:
Vhodné pro poškozené vlasy

Jak aplikovat:
Kondicionér naneste na vlhké, šamponem umyté vlasy. Aplikujte po celé délce vlasů, nechejte chvíli působit a poté vlasy důkladně opláchněte vodou.

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
regenerace
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky
Problém s vlasy
poškozené vlasy

O značce Joico

Americkou společnost Joico International založil v sedmdesátých letech minulého století Steve Stefano - licencovaný kosmetik a majitel úspěšné sítě beauty studií v Jižní Kalifornii.
Její současná generální manažerka a senior viceprezidentka Sara Jones začínala svou kariéru jako řadová kadeřnice. Díky svým mimořádným schopnostem se však rychle vypracovala mezi přední odborníky na péči o vlasy. Vzhledem ke své minulosti má velmi dobrý přehled o tom, co spotřebitelé od kvalitních kondicionérů, šamponů, pěnových tužidel a ostatních vlasových výrobků očekávají. Jejím mottem je „v každém salonu, v každém domově - vše pro lásku ke kráse“.
Dnes je Joico součástí Shiseido Group a může se chlubit několika inovativními produktovými řadami zahrnujícími desítky špičkových výrobků. Zajímavé jsou například regenerační masky či rychleschnoucí spreje. Joico si „zahrála“ v The Hunger Games a kromě celebrit si ji oblíbilo také mnoho profesionálních stylistů.
Značka Joico jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po nádherných a zdravých vlasech, rádi zkoušejí nové účesy, shánějí přípravky, které nemají pouze dočasný efekt, ale dokážou poškozené vlasy skutečně opravit.

Recenze Joico K-PAK