John Richmond Viva Rocktoaletní voda pro ženy

1×
John Richmond Viva Rock toaletní voda pro ženy
John Richmond Viva Rock toaletní voda pro ženy
100 ml

Kód: JOR0028 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému John Richmond Viva Rock
Složení

John Richmond Viva Rock je velmi podařená novinka z roku 2011. Ovocně-květinová vůně je určena pro ženy, kterým nechybí notná dávka odvahy a chuti do života. Parfém Viva Rock oslavuje oblíbený hudební žánr, jenž není určený pro žádné křehké bytosti. Stejná je i kombinace ovoce, květin a nevšedních přísad, která vás vydrží těšit mimořádně dlouhou dobu. Geniální módní tvůrce John Richmond, tentokrát vložil své dílo do skleněného flakónku, jejž zdobí hravé motivy a růžové víko.


Žena, která podlehne kouzlu parfému Viva Rock, sází na nevšední krásu, silného ducha a opojnou vůni, jejíž jedinečná sladce dřevitá nóta odzbrojí každého v jejím dosahu. Nebojí se mít vzhled křehké dívky, uvnitř se však ukrývá pořádná dračice. Taková je žena, která se denně odívá do parfému John Richmond Viva Rock.


Pokud chcete být stejná a podlehnout kouzlu něžné dravosti, připravte se na prvotní příval svěžesti a energie, jimiž vás zalije šťavnatá mandarinka a ostatní ovocné tóny, kterým přidává na unikátnosti výtažek z kaktusu. Dokonale ženské spojení svůdného jasmínu, třešňových lístků a sladké růže na vás bude čekat v srdci vůně. Mimořádně působivou tečkou na závěr je aroma kořene kosatce, smyslné ambry a chladivého mošusu. Celistvá kompozice je určena pro každodenní nošení a má za úkol dokonale vystihnout příjemnou atmosféru na koncertě vaší oblíbené rockové skupiny.


John Richmond není v našich končinách příliš známý. Jeho unikátní rocková konfekce se stala oblíbenou mezi takovými hvězdami, jako je Madonna. Parfémy John Richmond si pomalu, ale jistě, razí cestu mezi ostatními, více proslulými značkami. Jeho nabídka není příliš široká, vyberou si však muži i ženy, bez ohledu na věk, či životní směr. Jedno je však jisté. John Richmond se stává stále úspěšnějším a jednou sklidí velkou slávu na poli parfémů.


John Richmond Viva Rock je na trhu jen krátkou chvíli. Během ní si však vybudoval značný obdiv a stává se čím dál více oblíbeným. Jeho sladce nevšední vůně potěší především mladé rebelky a ženy, které si za svou životní cestu zvolily rock!

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
karambola, kaktus, mandarinka
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže, třešeň, jasmín
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, pižmo, kořen kosatce
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce John Richmond

Parfémy John Richmond | John Richmond - Pro anglického módního návrháře Johna Richmonda jsou důležitá tři města: Manchester, Londýn a Milán. V prvním jmenovaném se narodil, do druhého se přestěhoval a absolvoval zde módní návrhářství na Kingston University a poslední město Milán se stalo místem splněním jeho snů. Ihned po škole se vrhl na vlastní kolekci a spolupracoval s takovými značkami jako Emporio Armani, Fiorucci nebo Joseph Tricot. John Richmond je milovníkem rockové muziky, která ho inspiruje i k vytváření módních kousků. Jeho modely si oblékají celebrity jako David Bowie, Annie Lennox, George Michael, Marco Materazzi a mnoho dalších. Okouzleni budete i parfémy John Richmond, kterým nechybí rockový styl.

Recenze John Richmond Viva Rock