John Masters Organics Travel Kit Hair & Bodykosmetická sada IV. pro ženy

John Masters Organics Travel Kit Hair & Body kosmetická sada IV. pro ženy
John Masters Organics Travel Kit Hair & Body kosmetická sada IV. pro ženy
4 ks

Kód: JHM02788 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Lavender & Rosemary pro normální vlasy šampon 60 ml + Citrus & Neroli kondicionér pro normální až jemné vlasy 60 ml + Geranium & Grapefruit sprchový gel 60 ml + Geranium & Grapefruit tělové mléko 60 ml

Vlastnosti

Typ vlasů
normální vlasy
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Typ sady
dárková sada

O značce John Masters Organics

p>Americká značka John Masters Organics se zrodila z touhy vyvinout luxusní a současně ekologickou kosmetiku, která by vyhovovala i těm nejvybíravějším zákazníkům. Produkty John Masters Organics byly na trh uvedeny před více než dvaceti lety a téměř okamžitě zaznamenaly obrovský úspěch. Staly se synonymem pro nekompromisní kvalitu i bezpečnost a získaly mnoho prestižních ocenění.
Filosofie společnosti John Masters Organics je jednoduchá - omezit používání syntetických látek na nezbytné minimum. Její přípravky jsou ze 70 - 100% tvořeny účinnými přírodními ingrediencemi, které pocházejí z různých biofarem a byly certifikovány organizacemi jako EcoCert či Quality Assurance International.
Kosmetika John Masters Organics není testována na zvířatech a neobsahuje živočišné složky (s výjimkou včelího vosku a medu). O její mimořádnosti svědčí i skutečnost, že ji doporučuje řada hollywoodských hvězd - například Zooey Deschanel, Jake Gyllenhaal nebo Jessica Alba. Značka John Masters Organics jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí přispět k ochraně životního prostředí, jsou nároční, nespokojí se s málem a shánějí opravdu prvotřídní šampóny, mýdla, krémy a jiné produkty bez umělých vůní a barviv, parabenů, GMO a dalších syntetických látek.

Recenze John Masters Organics Travel Kit Hair & Body