John Masters Organics Styling

pěna na vlasy pro objem

John Masters Organics Styling pěna na vlasy pro objem
John Masters Organics Styling pěna na vlasy pro objem
John Masters Organics Styling pěna na vlasy pro objem
925
Sleva 12%
177 ml
814

Kód: JHM02786 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
John Masters Organics Styling
177 ml | 814

Popis kosmetiky John Masters Organics Styling

Tužicí přípravek dodá vašemu účesu požadovaný tvar a objem.

Vlastnosti:

  • dodává objem od kořínků
  • zajištuje pružnost vlasů
  • rychlý a snadný styling

Jak používat:
Před použitím dobře protřepejte. Naneste do vlhkých vlasů. Upravte požadovaným způsobem.

Vlastnosti

Konzistence
pěna

O značce John Masters Organics

Americká značka John Masters Organics se zrodila z touhy vyvinout luxusní a současně ekologickou kosmetiku, která by vyhovovala i těm nejvybíravějším zákazníkům. Produkty John Masters Organics byly na trh uvedeny před více než dvaceti lety a téměř okamžitě zaznamenaly obrovský úspěch. Staly se synonymem pro nekompromisní kvalitu i bezpečnost a získaly mnoho prestižních ocenění.
Filosofie společnosti John Masters Organics je jednoduchá - omezit používání syntetických látek na nezbytné minimum. Její přípravky jsou ze 70 - 100% tvořeny účinnými přírodními ingrediencemi, které pocházejí z různých biofarem a byly certifikovány organizacemi jako EcoCert či Quality Assurance International.
Kosmetika John Masters Organics není testována na zvířatech a neobsahuje živočišné složky (s výjimkou včelího vosku a medu). O její mimořádnosti svědčí i skutečnost, že ji doporučuje řada hollywoodských hvězd - například Zooey Deschanel, Jake Gyllenhaal nebo Jessica Alba. Značka John Masters Organics jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí přispět k ochraně životního prostředí, jsou nároční, nespokojí se s málem a shánějí opravdu prvotřídní šampóny, mýdla, krémy a jiné produkty bez umělých vůní a barviv, parabenů, GMO a dalších syntetických látek.