John Galliano Parlez-Moi d'Amour

tělové mléko pro ženy 50 ml tester

7×
John Galliano Parlez-Moi d'Amour tělové mléko pro ženy 50 ml tester
John Galliano Parlez-Moi d'Amour tělové mléko pro ženy 50 ml tester
tělové mléko pro ženy 50 ml tester

Kód: JGA0092 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Plnitelný rozprašovač parfému jako dárek k nákupu nad 1 200 Kč. Barvu si můžete vybrat v košíku.
John Galliano Parlez-Moi d'Amour
tělové mléko pro ženy 50 ml tester

Popis parfému John Galliano Parlez-Moi d'Amour

John Galliano Parlez-Moi d’Amour byl uveden na trh v polovině října 2010 a byl téměř netrpělivě očekáván. Parfém je pojmenován po písni od Edith Piaf – Parlez Moi d’Amour což znamená „Mluv se mnou o lásce“. Parlez Moi d’Amour je postaven na principech extravagantnosti a ženskosti s ambicemi vytvořit moderní pižmový pach, který bude představovat velký rozdíl mezi klasickými chypre normami. Tradiční součást parfémů – dubový mech – zde byla nahrazena a vše bylo soustředěno spíše na akordy ambry snoubené s ostrými dřevitými akcenty, které vytváří velmi moderní základ.

Složení

Hlava
bergamot, borůvka, zázvor
Srdce
jasmín, růže
Základ
cypřiš, pačuli, pižmo

O značce John Galliano

John Charles Galliano se narodil na Gibraltaru v roce 1960 a v jeho šesti letech celá rodina emigrovala do Anglie, kde se usadila v Londýně. John Galliano vystudoval módní design a brzy po absolvování si založil svou vlastní značku. Svou první kolekci uvedl na pařížském Fashion Weeku v roce 1989 a rok poté se do hlavního města módy – Paříže – přestěhoval.

Pracoval pro nejslavnější módní domy jako Givenchy a Dior, ve kterém strávil 15 let a vytvořil pro ně několik exkluzivních kolekcí. Zároveň rozvíjel i svou vlastní značku John Galliano.

Do světa parfémů pronikl roku 2008, kdy uvedl svůj první počin nesoucí jeho jméno – John Galliano. Tento parfém je často označován jako mystický dokonce až gotický. Další jeho slavnou vůní je borůvkově-růžová Parlez-Moi d'Amour. Parfémy John Galliano jsou pro muže i ženy, kteří touží po zajímavé a jedinečné vůni, která by podtrhla jejich osobnost.  

Recenze John Galliano Parlez-Moi d'Amour

Přidat novou recenzi

4.0
7 recenze
4
1
2
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem