John Galliano Before Midnightvoda po holení pro muže

2×
John Galliano Before Midnight voda po holení pro muže
John Galliano Before Midnight voda po holení pro muže
100 ml

Kód: JGA0103 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému John Galliano Before Midnight
Složení

Voda po holení pro muže John Galliano Before Midnight skvěle doplňuje toaletní vodu ze stejné řady. Ihned zklidňuje kůži podrážděnou holením, tiší pálení a udržuje pleť hladkou, zklidněnou a svěží. Její složení je velmi lehké a příjemně voní. Vůně na vás dýchne přitažlivostí a tajemnem.

Složení

Konzistence
voda

O značce John Galliano

John Charles Galliano se narodil na Gibraltaru v roce 1960 a v jeho šesti letech celá rodina emigrovala do Anglie, kde se usadila v Londýně. John Galliano vystudoval módní design a brzy po absolvování si založil svou vlastní značku. Svou první kolekci uvedl na pařížském Fashion Weeku v roce 1989 a rok poté se do hlavního města módy – Paříže – přestěhoval.

Pracoval pro nejslavnější módní domy jako Givenchy a Dior, ve kterém strávil 15 let a vytvořil pro ně několik exkluzivních kolekcí. Zároveň rozvíjel i svou vlastní značku John Galliano.

Do světa parfémů pronikl roku 2008, kdy uvedl svůj první počin nesoucí jeho jméno – John Galliano. Tento parfém je často označován jako mystický dokonce až gotický. Další jeho slavnou vůní je borůvkově-růžová Parlez-Moi d'Amour. Parfémy John Galliano jsou pro muže i ženy, kteří touží po zajímavé a jedinečné vůni, která by podtrhla jejich osobnost.  

Recenze John Galliano Before Midnight2