Jo Malone English Oak & Hazelnutkolínská voda (bez krabičky) unisex

Jo Malone English Oak & Hazelnut kolínská voda (bez krabičky) unisex
Jo Malone English Oak & Hazelnut kolínská voda (bez krabičky) unisex
100 ml

Kód: JML1482 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Jo Malone English Oak & Hazelnut
Složení

Vydejte se na příjemnou procházku životem obklopeni hřejivou vůní lískového ořechu, dubu a cedru. Kolínská voda Jo Malone English Oak & Hazelnut vytvoří kolem vás kouzelné prostředí plné voňavých dřevin.

  • kolínská voda unisex
  • jemná, hřejivá vůně plná dřevnatých tónů
  • lze ji kombinovat s jinými vůněmi Jo Malone

Složení vůně
Jako byste celé hodiny leželi na měkkém mechu pod voňavými stromy plnými života. V hlavě kolínské vody stojí mladý lískový ořech, který ještě nedozrál, zato je plný neodolatelné vůně a svěžesti. Následují intenzivní tóny cedrového dřeva dodávající jedinečné charisma. Tuto magickou atmosféru zakončuje příjemná dřevitá vůně dubu, která působí uklidňujícím hřejivým dojmem.

Příběh vůně
Hlavním nosem vůně je návrhář Yann Vasnier. Známé je i ikonické balení ozdobené černou mašlí.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
lískový ořech
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
cedr
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
dub
Druh vůně
dřevitá

O značce Jo Malone

Londýnská značka Jo Malone je jednou z nejúspěšnějších firem na trhu, která se zabývá výrobou exkluzivních niche parfémů. Zakladatelkou této značky je Britka Jo Malone, která v sobě objevila lásku k vůním již v raném dětství, kdy vyráběla vůně z květin a nastrouhaného mýdla. V roce 1994 si Jo Malone otevřela svůj první butik v Londýně, kde nabízela své parfémy, voňavou kosmetiku a domácí vůně.

Niche parfémy Jo Malone jsou výjimečné, unikátní a stanou se vašim důležitým módím doplňkem. Díky možnosti jejich kombinování si můžete vytvořit svou vlastní vůni a získáte navíc pocit svobody a budete tak moci podtrhnout vaši individualitu. Získejte svůj osobní voňavý podpis a obklopte se některou z niche vůní Jo Malone.

Luxusní niche parfémy Jo Malone jsou vyráběné pouze z těch nekvalitnějších surovin, mají skvělou výdrž a jsou neobyčejně elegantní.

Recenze Jo Malone English Oak & Hazelnut