Jo Malone Earl Grey & Cucumberkolínská voda bez krabičky unisex

Jo Malone Earl Grey & Cucumber kolínská voda bez krabičky unisex
Jo Malone Earl Grey & Cucumber kolínská voda bez krabičky unisex
100 ml

Kód: JML1179 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Jo Malone Earl Grey & Cucumber
Složení

Osvěžte se výjimečnou kolínskou vodou Jo Malone Earl Grey & Cucumber, která je vhodná pro elegantní muže i ženy. Vůně je navržena v duchu britských tradic a je inspirována čajem Earl Grey, který je oblíbeným nápojem zejména v Anglii.

Svěží a zároveň vzrušující aroma luxusní kolínské vody Jo Malone Earl Grey & Cucumber si naprosto zamilujete a zcela mu propadnete. Skládá se z osvěžujícího bergamotu, vodních tónů a jasmínových květů. Na smyslné okurkové tóny navazuje pižmo, vetiver, cedr a včelí vosk. Sladkou tečku vytváří vanilka.

Unisexová vůně Jo Malone Earl Grey & Cucumber byla poprvé uvedena na trh v roce 2011.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
jablko, vodní tóny, jasmín, bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
okurka
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
cedr, včelí vosk, pižmo, vanilka
Druh vůně
aromatická

O značce Jo Malone

Londýnská značka Jo Malone je jednou z nejúspěšnějších firem na trhu, která se zabývá výrobou exkluzivních niche parfémů. Zakladatelkou této značky je Britka Jo Malone, která v sobě objevila lásku k vůním již v raném dětství, kdy vyráběla vůně z květin a nastrouhaného mýdla. V roce 1994 si Jo Malone otevřela svůj první butik v Londýně, kde nabízela své parfémy, voňavou kosmetiku a domácí vůně.

Niche parfémy Jo Malone jsou výjimečné, unikátní a stanou se vašim důležitým módím doplňkem. Díky možnosti jejich kombinování si můžete vytvořit svou vlastní vůni a získáte navíc pocit svobody a budete tak moci podtrhnout vaši individualitu. Získejte svůj osobní voňavý podpis a obklopte se některou z niche vůní Jo Malone.

Luxusní niche parfémy Jo Malone jsou vyráběné pouze z těch nekvalitnějších surovin, mají skvělou výdrž a jsou neobyčejně elegantní.

Recenze Jo Malone Earl Grey & Cucumber